Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Na Dni otevřených dveří Pražských služeb měl úspěch Michal David

Zdroj: Profimedia.cz
V sobotu 21. dubna se uskutečnil Den otevřených dveří Pražských služeb. Akce se konala v areálu v ulici Pod Šancemi. Vystavena byla nejmodernější technika a připraven byl také bohatý doprovodný program. Návštěvníci si mohli prohlédnout třídící linku nebo sběrný dvůr. Den otevřených dveří Pražských služeb moderoval Maroš Kramár. Na akci vystoupil Michal David.

Návštěvníci se mohli pokochat nejmodernější technikou, kterou Pražské služby využívají ke svozu odpadu nebo úklidu a údržbě komunikací. Na pódiu se představila kapela Sabrage, dále pak zazpívala partička BOTOX v čele s Honzou Kopečným a písní Popelář. O velkolepé finále plné hitů se postaral hitmaker Michal David (57).

Zábava pro malé i velké

Pro nejmenší návštěvníky akce byly připraveny skákací hrady, skluzavky, trampolíny, malování na obličej, tvarování balónků, dětská autoškola, mini ZOO a další atrakce. Pro větší děti a dospělé byl tradičně přichystán offroadový polygon, kde mohli vyzkoušet jízdu na dvoukolkách Segway nebo elektrických vozítkách. Dále se mohli pobavit u exhibice na U-rampě, freestyle exhibice na kole Martina Šimůnka. Zájemci si mohli zakoupit občerstvení.

Související články

Další články