Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Na dětském hřišti zasáhl 3 chlapce! Kladenská policie pátrá po neznámém střelci

šílené
Policie pátrá po střelci, který v úterý zasáhl vzduchovkou či airsoftovou zbraní na dětském hřišti 3 děti. V případě prokázání viny a odsouzení mu hrozí za výtržnictví až dva roky za mřížemi. Dva ze zasažených chlapců mají povrchová zranění, ČTK o tom informovala policejní mluvčí Michaela Nováková.

Střelba se udála na dětském hřišti mezi ulicemi Leoše Janáčka a Václava Rabase v Kladně. Střelec zasáhl 3 chlapce ve věku 14 a 15 let, přičemž jedno zranění si vyžádalo lékařskou pomoc.

Podle policejní mluvčí bylo v okolí střelby nejméně 5 dalších dětí, z nichž ani jedno nebylo zraněno. „Aby se podařilo výtržníka zjistit a následně dopadnout, přivítali by policisté informace od případných svědků této události,“ uvedla Nováková.

Pokud máte k případu jakékoliv informace, můžete je policii sdělit na služebně v Kladně, zavolat na telefonní číslo 974 873 500, případně využít i bezplatnou linku 158.

Proč se střílelo, není zatím jasné.

Mohlo by vás zajímat

Další články