Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Na dětech nešetří! Angelina koupila dětem bejvák za 25 milionů dolarů! Kdo se do něj nastěhuje?

Zdroj: archiv
+ Dalších 23 fotografií
Angelina Jolie si pro dolar rozhodně vrtat koleno nenechá, především pokud se jedná o její děti. Potvrzuje to i nedávná koupě nového domu, kde by se svými šesti ratolestmi měla žít. Jedná se o sídlo za 25 milionů dolarů v kalifornském Los Feliz. Sousedy jí tak bude dělat například Casey Affleck nebo Natalie Portman.

Zatímco válka o opatrovnictví dětí Brada a Angeliny vypadá spíš na třetí světovou, Angie nelenila a pořídila si nový domek. A že je to tedy nějaký domek. Jedná se o sídlo, které v minulosti vlastnil hollywoodský režisér Cecil B. DeMille.

Jedná se o prostor velký 7500 stop čtverečních se šesti ložnicemi a deseti koupelnami. K domu patří také pozemek o 2,1 akru. Samozřejmostí je i bazén a dům u bazénu s vlastním vstupem, fitko, fontány, růžové zahrady a knihovna. Zkrátka takový obyčejný hollywoodský domeček

Angie asi v poslední době trochu tížilo svědomí, přeci je se chová jako pěkná potvora. Její děti mohou svého otce vidět nebo kontaktovat pouze pod dohledem a to se Bradovi moc nelíbí. Obzvlášť když Angie jen tak sebrala své děti a vzala je s sebou do Londýna, kde se nyní zdržuje kvůli přednáškám na univerzitě ekonomie Tam Jolie přednáší o dopadech válek na ženy. Děti samozřejmě vzala s sebou, ale podle posledních zpráv Radar online to nebylo moudré rozhodnutí.

Dětem se totiž absolutně nemůže věnovat a chůva, kterou si najala, prý dokonce upustila osmiletou dceru Vivianne na zem přímo na ulici. Ta se prý uhodila do hlavy, matka Angelina u celého incidentu vůbec nebyla No, nechtěli bychom nyní být v kůži té chůvy.

Rozhořčený Brad, který je ochoten o děti tvrdě bojovat, jistě naloží s touto informací po svém. Rozvádějící se pár zatím začal rozprodávat společný majetek Na prodej je francouzské sídlo Chateau Miraval i jejich společný dům v New Orleans.

Související články

Další články