Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Na demonstraci proti Babišovi a Benešové přijde i Iva Pazderková: Jaké další slavné tváře dorazí?

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 18 fotografií
protest
Už v úterý proběhne na Václavském náměstí další demonstrace. Lidé budou vedle odchodu ministryně spravedlnosti Marie Benešové (71) i demise premiéra Andreje Babiše (64). Protestovat přijde i spousta slavných tváří.

Na úterní demonstraci vystoupí i řada známých umělců. Například herečky Bára Hrzánová a Jitka Čvančarová, muzikant Mário Bihári a skupina Buty. Na Václavském náměstí zazní hymna v podání Hany Ulrychové. Organizátoři serveru eXtra.cz potvrdili, že protestovat přijdou i komička Iva Pazderková a herec Jiří Mádl

Demonstrace se zúčastní i ředitel nevládní organizace Transparency International David Ondráček, zakládající člen Unie daňových poplatníků ČR a specialista na postupy ministerstva financí David Hubal, spoluorganizátor slovenských protestů Za slušné Slovensko Juraj Šeliga.

Iniciativa Milion chvilek dala Babišovi několik dní času na to, aby veřejně vystoupil v televizní debatě a obhájil své kroky. Tak se ale nestalo a tak v úterý proběhne demonstrace, která má být největší od roku 1989. "Budeme požadovat už nejen demisi Marie Benešové, ale také demisi trestně stíhaného premiéra Andreje Babiše Máme toho dost," uvedla iniciativa na svých stránkách.

Související články

Další články