Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Na dálnici u města Příbor se zřítil most: Řidič bagru spadl s ním a je těžce zraněný

V sobotu ráno se u města Příbor na Novojičínsku zřítil most.
Zdroj: HZS Moravskoslezského kraje
Velká nehoda, která mohla skončit tragédií, se odehrála u města Příbor na Novojičínsku. Při rekonstrukci dálnice se zřítil most. Obrovské štěstí měl řidič bagru, který přes něj v onen okamžik projížděl. Byl sice převezen s vážnějšími zraněními do nemocnice, ale přežil.

"Dvaatřicetiletý muž se nalézal uvnitř bagru, pod kterým se zřítil most a se strojem spadl z výšky okolo pěti metrů. V okamžiku příjezdu záchranářů byl postižený mimo stroj a při vědomí," řekl mluvčí záchranářů Lukáš Humpl portálu TN.cz

V sobotu ráno došlo k nehodě u města Příbor na Novojičínsku v opravovaném úseku dálnice D48. Při rekonstrukci dálnice se zřítila jedna polovina mostu. Zraněný je jeden člověk, řidič bagru, který zrovna v době zřícení projížděl přes most.

Bagrista padal z výšky pěti metrů. Pád přežil, ale byl s těžkými zraněními převezen do nemocnice. "Záchranáři zajistili žilní vstup a podali potřebné léky. Po dalších úkonech v rámci přednemocniční neodkladné péče byl poté letecky přepraven na urgentní příjem ostravské Fakultní nemocnice," uzavřel Humpl.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy