Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Na dálnici D1 se tvoří kolony: Na Žďársku se srazily tři kamiony a pět dodávek

+ Další fotografie
havárie
Hromadná nehoda zablokovala dálnici D1 ve směru na Brno v úterý před polednem. Na Žďársku se srazily tři kamiony a pět dodávek a nehoda si vyžádala převoz dvou lidí do nemocnice. V jednom z vozů, které se střetly, zůstal pes. Policisté ho proto museli předat dočasně do útulku.

„Dva lidi se při nehodě zranili. Jeden byl převezen do nemocnice v Třebíči, druhý do jihlavské nemocnice,“ uvedla mluvčí policie Dana Čírtková s tím, že oznámení o hromadné nehodě policisté dostali krátce před 12. hodinou.

Na 139. kilometru D1 poblíž Laviček na Žďársku se srazilo celkem osm vozidel, kdy do sebe narazily tři kamiony a pět dodávek. Ve směru na Brno je dálnice uzavřená. Na místě se tvoří obří kolony.

„Na místě probíhají intenzivní práce, aby bylo možné zprůjezdnit alespoň jeden pruh,“ řekla pro TN.cz Čírtková. K věci uvedla, že v jednom z vozů, které se střetly, zůstal pes. „Policie ho umístila do útulku, zřejmě patří jednomu ze zraněných,“ dodala mluvčí policie.

Mohlo by vás zajímat

Další články