Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Na co sáhne to se ji daří! Bude mít Gabriela Heclová takové štěstí i v lásce?

Gabriela Heclová točí na Youtube už 4 roky.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 11 fotografií
Jedna z nejúspěšnějších a nejžádanějších youtuberek Gabriela Heclová (19) nedávno maturovala a také si náramně užila svůj maturitní ples se sympatickým Filipem Hudlickým. Vyměnili si několik žhavých polibků a Gabriela to dokonce pověsila i na svůj Instagram.

Spousta lidí zná Gabrielu Heclovou (19) pouze jako Youtuberku, ale pravdou je, že Gabriela se také věnuje zpěvu a herectví a studuje na pražské konzervatoři. YouTube se začala věnovat ve svých 15 letech, za pouhé 4 roky si vybudovala obrovskou základnu fanoušků a skoro vše na co sáhne má úspěch.

Co se týče vztahů, zas tak růžové to není, ale zdá se, že se jí konečně poštěstilo a našla toho pravého. Nebo jen zavádí a vše je jinak? Na svém Instagramovém profilu zveřejnila fotografie ze svého maturitního plesu, kde se líbá se sexy kolouškem Filipem Hudlickým. Nejde o ledajaký polibek a jeho ruky na Gabrielině sexy zadečku jsme si taky nemohli nevšimnout.

Gabriela v minulosti stejně jako Teri Blitzen randila s rapperem Johnym Machettou, se kterým to ale nevyšlo a Gabriela byla dlouhou dobu sama. Teď to chviličku vypadalo, že konečně našla toho pravého, ale zklameme vás. Gabriela na svůj Instagram napsala striktní vzkaz fanouškům: „Fíla je kamarád už přes tři roky. A do mých intimních vztahů je vám velký prd. Už se v tom snad vyznáte.“

Vypadá to tak, že Gabriela si bude nadále užívat fakt, že je single a nadále bude cestovat, objevovat nová a inspirující místa a hlavně se nadále věnovat tomu, co ji nejvíce baví. Pravě díky YouTube a ostatním aktivitám, kterých nemá rozhodně málo, se stala Gabriela Heclová jednou z hlavních tváří Ynspirology, kde ji samozřejmě fanoušci můžou potkat. Akce se bude konat 24. – 25. 6. 2017 v METROPOLI ZLIČÍN.

Související články

Další články