Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Na co, pánové, sbalíte Aničku Slováčkovou? Místo šperků stačí čokoláda a pizza

Plánují dvě děti.
Zdroj: Archiv
+ Dalších 15 fotografií
Je pár týdnu šťastně zamilovaná a lásku s Filipem Papežem si náležitě užívá. Anička Slováčková teď prozradila, čím si ji její vyvolený omotal kolem prstu. A kdo by si myslel, že půjde o nějaké drahé dary, pořádně se splete. Zpěvačka se totiž nechá sbalit na čokoládu a pizzu...

Anička se na konci loňského roku rozešla s přítelem, který žil v Dominikánské republice. Vypadalo to, že na muže rezignovala. Ale v březnu se už těšila z nové lásky. A za tak krátkou dobu toho nový pár showbyznysu stihl celkem dost.

"Byli jsme spolu v Alpách, Thajsku a chystáme se do Neapole," pochlubila se mladá zpěvačka a pokračovala o tom, na co ji její nový kluk sbalil. "Nejdříve mě utáhl na čokoládu, protože mi ji poslal ke stolu, a pak na pizzu“ dodala dcera záletníka Felixe Slováčka a idolu dětských srdcí Dády Patrasové, která se zúčastnila akce s názvem Trapas nepřežiju, v němž šlo o naučení etikety a slušného chování žáky základních škol. Hudebními hosty byla Nelly Řehořová či Pavel Callta.

Zajímavostí je, že obě hrdličky společné bydlení zatím neplánují, ovšem shodli se, že by si dokázali představit dva společné potomky.

Související články

Další články