Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Na co Adéla Gondíková ulovila sukničkáře Langmajera? Rozhodně na pořádně NADUPANÝ VÝSTŘIH!

Ta Adéla se vážně nezdá.
+ Další 2 fotografie
Jestli jste si mysleli, že se herečka Adéla Gondíková (43) nedokáže pořádně odvázat, tak to jste na velkém omylu. I taková šedá myška se dokáže změnit v pořádnou sexbombu. Ještě aby ne, když má doma pořádného proutníka Jiřího Langmajera (50), který je milovníkem krásných a vyzývavých žen.

Na křtu kalendáře Ulítaná, kterému byla kmotrou dost obdařená herečka, bylo pokoukáníčko hlavně pro milovníky horních partií. Jindy spíše decentní Adéla totiž předvedla dekolt, za který by se nestyděla žádná pořádná rajda.

V tu chvíli byste se jen těžko podívali sympatické brunetce do očí. Škoda že tak nechodí častěji, protože je to krásný pohled na přírodní dekolt, při tom pohledu je totiž hned jasné, na co sbalila dříve velkého nevěrníka Jiřího Langmajera. Ten musí tyhle klenoty opravdu ocenit, přeci jen se rád dívá na krásná těla. Proto také randil třeba s modelkou Petrou Faltýnovou (38).

Zdá se, že si ho Adéla zkrotila, a teď asi i víme, jak to dokázala. Stačí si vzít jen větší výstřih a už je jen její, nechce za jinou. Byl by hloupý, kdyby takovou krásnou ženskou, která dokáže být pořádně vyzývavá, podváděl.

Mohlo by vás zajímat

Další články