Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Na Česko-Slovenském plese nejvíce oslnila Monika Bagárová: Poznáte největšího strašáka?

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 10 fotografií
Plesová sezona vrcholí a celebrity se tentokrát sešly v Obecním domě, kde proběhl Česko-Slovenský ples. V pořadí se jednalo o 4. ročník této události a hvězdou večera byla jasně mladičká zpěvačka Monika Bagárová.

Monika měla na sobě šaty od Diora a opravdu jí to seklo. Dokonce se ukázala v odvážném výstřihu a bylo na co koukat. Vlasy měla stažené v pevném culíku a vynikla její tvář. Tohle se opravdu povedlo!

Co se nepovedlo, byl podivný outfit zpěvačky Ilony Csákové Ta má v poslední době postavičku jako lusk, proto nikomu nejde do hlavy, že si vzala outfit, který spíš připomínal kostým. Podivný červený klobouk, úzké kalhoty stejné barvy, korzet a nepadnoucí sako. Určitě to mohlo být lepší, vždyť Ilona je pořád kus!

V červeném modelu přišla i modelka Andrea Verešová (36), ale Bagárová ji jasně převálcovala. Úchvatnou manželkou se pochlubil Martin Dejdar, jeho Daniela vypadala opravdu nádherně. Naopak podivný dekolt předvedla herečka Andrea Kerestešová Více než musela, ukázala modelka Gábina Dvořáková (28), manželka zpěváka Noida. Tady se ostatní báli, aby něco nevypadlo.

Na všechny hvězdy se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články