Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Na Českém slavíku zesměšnili Bohuše Matuše. Co vzkazuje Sokolovi?

Moderátorská dvojice Ondřej Sokol a Aleš Háma.
Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
ODPOVĚĎ

V pátečním Českém slavíku 21 si moderátor Ondřej Sokol (50) neodpustil narážku na Bohuše Matuše (47) a jeho téměř o třicet let mladší manželku Lucii. Jak na to zpěvák pro eXtra.cz reagoval a proč má podle něj obnovená anketa zase rychle zaniknout?

Český slavík 21: Ondřej Sokol se vysmál Matušové

Celý přímý přenos po třech letech obnoveného pěvecké ankety Český slavík 21 se nesl v duchu tu lepšího, tu horšího humoru. Na paškál si spíkr Ondřej Sokol vzal i ženu zpěváka Bohuše Matuše, když prohlásil, že jeho manželka s ním na vyhlášení není, protože už je po Večerníčku.

I když pak po smíchu v sále napravoval situaci s tím, že šlo o reakci na její mateřské povinnosti, stejně bylo jasné, že se prostě jako mnoho dalších trefoval do vděčného věkového rozdílu mezi Lucií Matušovou a jejím mužem.

Bohuš Matuš: Megastar s narážkami musí počítat

Reakce Bohuše Matuše, který na místě pochopitelně nebyl, vás možná překvapí. „Tu anketu nesleduju, tak ani nevím, že tam o nás mluvili,“ řekl eXtra.cz na začátek. Když jsme mu vysvětlili, o co šlo, jen mávl rukou. „Jsem megastar, s tím musím počítat,“ zubil se nejdřív.

„Mně to fakt nevadí. Sranda musí být. A když to lidi pobaví, tak proč ne. Ondřej Sokol je výborný moderátor i herec, fandíme mu,“ uvedl pro eXtra.cz Matuš.

Český slavík už žádný není, míní Bohuš

Vzápětí ale jedním dechem prohlásil, proč by podle něj měla anketa opět rychle zaniknout. „Pro mě Slavík skončil, když odešel Karel Gott. Soutěž je neodmyslitelně spjatá s ním. Teď už by ten název neměli užíval, mělo by se to minimálně přejmenovat. Slavík tam už přece žádný nemůže být, už mezi námi není,“ dodal zarmouceně.

Související články

Další články