Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Na Českém lvu 2018 bodovala přítelkyně Adama Mišíka: Její výstřih s plnými ňadry byl nepřehlédnutelný

To je, panečku, dekolt!
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 13 fotografií
Předávání prestižních filmových cen Český lev 2018 se zúčastnil i mladý zpěvák Adam Mišík se svou přítelkyní Dianou Kratochvílovou (20). Oběma to moc slušelo, ale na první pohled bylo evidentní, že všechny oči směřují na odvážný outfit krásné modelky.

Zpěvák Adam Mišík si nemohl nechat ujít další předávání filmových cen Český lev 2018. Tentokrát na slavnostní událost vyvedl i svoji půvabnou přítelkyni Dianu Kratochvílovou. Modelce to opravdu hodně slušelo a její šaty byly nepřehlédnutelné.

Nejvíce upoutala pozornost hodně odvážným a hlubokým dekoltem. V jednu chvíli to skoro vypadalo, že se stane nehoda a její krásná ňadra vykouknou na svět. Naštěstí si Diana svůj dekolt dokázala ohlídat, a tak se žádný trapas nekonal.

Adam Mišík může být patřičně pyšný, protože si hýčká opravdu rozkošnou přítelkyni. Škoda, že si z Diany nevzaly příklad i další hvězdy a trochu se neodvázaly.

Související články

Další články