Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Na české politické scéně to vře! Kalousek žaluje Babiše. Podívejte se, kvůli čemu

+ Další 2 fotografie
Miroslav Kalousek (57), šéf poslaneckého klubu TOP 09, se rozhodl podat žalobu na premiéra a předsedu hnutí ANO Andreje Babiše (64). Důvodem je nedávý konflikt v Poslanecké sněmovně!

„Byl vyrozuměn i právní zástupce pana premiéra a pana poslance Andreje Babiše, že byla podána žaloba. Leží u Okresního soudu Praha-západ,“ potvrdil pro server iDNES.cz právní zástupce Miroslava Kalouska Stanislav Balík.

K hádce mezi Kalouskem a Babišem došlo letos v červenci. Babiš vyšel před Sněmovnu, aby se setkal s demonstranty. Začaly po něm ale létat různé předměty, a tak se raději vrátil zpět, kde si od Kalouska vyslechl, že není chlap.

A pak začal Babiš zuřit. „Tenhle zloděj zlodějský mi nebude nic vyčítat,“ křičel na Kalouska ve Sněmovně před hlasováním o důvěře vládě.

Kalousek se původně dožadoval omluvy za slova o „zloději zlodějském“. Babiš se ale doteď neomluvil, tak bývalý lidovec přišel s poněkud radikálnějším řešením.

Dočká se už Kalousek vytoužené omluvy?

Související články

Další články