Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Na čem si pochutnávají krysy? Na jiných krysách i na pizze!

Krysa tahá krysu do metra.
Zdroj: twitter.com
+ Další fotografie
Krysy se opravdu nebojí ničeho. Zaútočí na to, na co mají zrovna chuť. Ať už je to pizza, nebo holub. Budete se divit, ale jedna krysa z New Yorku si dokonce chtěla pochutnat na jiné kryse.

V tlamě drží mrtvou krysu a tahá ji v metru po schodech dolů. Všichni jen šokovaně a znechuceně přihlížejí. Je to vůbec možné? Je snad ta krysa kanibal?

Krysy se opravdu nebojí ničeho. Můžeme vidět krysu, která si celá šťastná nese pizzu. Nad ní se všichni rozplývají, protože je opravdu roztomilá. Další krysa už tak roztomilá není. Na svačinku si chtěla dát holuba. Chvíli s ním bojovala a bohužel byla šikovnější než on.

Teď přišla na řadu krysa kanibal. Ta se neváhala zakousnout ani do svého „kolegy“. Záběry ukazují, jak krysa tahá mrtvé tělo po schodech do metra a na nástupiště někam do tmy. K této nechutné události došlo 2. ledna těsně před půlnocí v New Yorku.

„Vůbec jsem si té krysy nevšiml, až moje přítelkyně vykřikla. Hned jsem ji začal natáčet. Moje dívka měla obrovský strach,“ říká autor videa. „Přestal jsem natáčet, až krysa se svojí kořistí zmizela ve tmě,“ dodal.

Všichni teď spekulují o tom, jestli se chystala krysa opravdu sníst jinou krysu, nebo to byla její kamarádka, která zemřela a chtěla ji jen ukrýt do bezpečí. To už se ale asi nedozvíme.

Krysy jsou všežravé, to znamená, že mohou jíst jak maso, tak rostliny. A jsou největšími škůdci na zemi. Podařilo se jim dostat téměř do všech koutů světa, jsou schopné dostat se i na lodě. Když jim dojde jídlo, nedělá jim problém se napadnout navzájem.

Související články

Další články