Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Na bondovku Není čas zemřít dorazila honorace: Vévodkyně Kate zastínila všechny

Není čas zemřít: Na premiéru nové bondovky dorazila vévodkyně Kate Middleton
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Bondgirl Kate

Na světovou premiéru nové bondovky Není čas zemřít v hlavní roli s Danielem Craigem (53) dorazila i početná část britské královské rodiny. Sotva se na červeném koberci objevila vévodkyně Kate Middleton (39) v luxusních zlatých šatech, pozornost už patřila jen jí. Harry (37), který v minulosti na bondovky chodil, tentokrát zůstal doma.

Kate Middleton uchvátila zlatými šaty

Na premiéře nové bondovky Není čas zemřít se objevila mnohem větší hvězda než Daniel Craig (53). Všechny přítomné totiž okouzlila půvabná vévodkyně Kate Middleton (39) po boku prince Williama (39), který je mimochodem prezidentem Britské akademie filmového a televizního umění.

Jakmile na světovou premiéru dorazila vévodkyně Kate, všem přítomným spadla brada. Ve zlatých šatech jen zářila a byla absolutně dechberoucí. Na agenta 007 tak každý okamžitě zapomněl a všichni se jali obdivovat dokonalou figuru Kate, kterou luxusní třpytivá róba jen podtrhla. Premiéra proběhla v Royal Albert Hall v Londýně. Kate pak začali lidé dokonce přirovnávat k bondgirl. Těžko říci, zda by si takovou roli vévodkyně střihla. William zvolil jednoduchý černý oblek s motýlkem, aby svou manželku nezastínil.

Novou bondovku si nenechal ujít ani Charles, Harry chyběl

Na akci vyrazil ale také princ Charles (72) s Camillou (74). Samotný Charles pak nezavítal na premiéru náhodou, je totiž patronem Britského filmového institutu. Vysoce očekávaná bondovka Není čas zemřít je pětadvacátý film o Bondovi a pátý z těch, ve kterých ztvárnil agenta 007 právě Craig.

William a Kate zavítali na premiéru agentského filmu už v roce 2015, kdy se vysílal fillm Spectre, tenkrát je ještě doprovodil princ Harry (37), který ovšem na letošní premiéře už chyběl stejně jako jeho manželka Meghan (40). Charles s Camillou si zase nenechali ujít premiéru 23. filmu o tajném agentovi. Snímek Skyfall šel do kin v roce 2012.

Snímek Není čas zemřít představuje Jamese Bonda, který si užívá svého agentského důchodu na Jamajce. Obrátí se na něj ale přítel z CIA s prosbou o záchranu uneseného vědce a pomoc v boji proti nové nebezpečné technologii.

Související články

Další články