Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Výměna manželek StarDance 2019

Nejnovější kauzy

Na boj s leukémií není chlapeček (4) sám: Starší sestra (5) se od milovaného brášky nehne

+ Dalších 18 fotografií
To trhá srdce!
Byly mu teprve dva roky, když malému Beckettovi (4) diagnostikovali lymfoblastickou leukémii. Se zdrcující zprávou se chlapečkovi rodiče dlouho srovnávali, ale nakonec se zákeřnou nemocí vyrazili do boje. O brášku pečuje i jeho o rok starší sestřička, která se od něj nehne na krok. Jejich fotky vehnaly světu slzy do očí!

Mladým rodičům z Princetonu v americkém Texasu se loni v dubnu zhroutil svět. Jejich tehdy dvouletému synovi Beckettovi lékaři diagnostikovali zákeřnou lymfoblastickou leukémii. Nevzdali se a chlapečkovi jsou v boji nepřetržitě oporou.

Beckett se přitom nespoléhá jen na pomoc maminky s tatínkem, na krok se od něj nehne ani sestřička Aubrey (5), píše britský portál dailymail.co.uk. Na fotkách, které pořizuje Beckettova máma Katilin (28), vypadají jako nerozluční parťáci. K slzám dojímá především snímek, na němž je chlapečkovi špatně, o rok starší sestra ho přidržuje a ujišťuje, že bude zase dobře.

Aubrey na brášku dohlíží, když nemá sílu, s čímkoliv mu pomůže, a rodiče jsou za to neskutečně rádi. „Mohla by si jít hrát ven s kamarády, ale radši zůstane doma a stará se o brášku,“ svěřila Katilin na Facebooku, kde Beckettův boj sleduje přes 18 tisíc lidí.

Když Becketta přivezli z první chemoterapie, sestřička nejprve nechápala, co se děje. Bráška si najednou nechtěl hrát, protože byl unavený a neměl na to sílu. Ale netrvalo dlouho, aby Aubrey pochopila, že teď bude potřebovat její pomoc.

„Jakmile je vidím pohromadě, jsem šťastná, ale zároveň i smutná. Mají mezi sebou neskutečně pevné pouto. Jsou si ještě bližší než předtím,“ dodala dojatá maminka.

K porážce leukémie vede ještě dlouhá cesta, Beckett na ni však nikdy nebude sám!

Mohlo by vás zajímat

Další články