Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Na Barbie Gabriel Jiráčkovou přišlo jaro: Vystavila vnady velikosti 12 a prozradila zákroky

Na Barbie Gabriel Jiráčkovou přišlo jaro: Vystavila vnady velikosti 12 a prozradila zákroky
Zdroj: Se souhlasem Gabriel Jiráčkové
+ Dalších 6 fotografií
zákrok
První česká Barbie Gabriel Jiráčková (21) má pěkný důvod k úsměvu. Dlouhá léta se styděla za svůj úsměv, a nyní má konečně perfektní zuby. Nedávno se eXtra.cz svěřila s tím, že kvůli nehezkým zubům byla dokonce terčem šikany. Pandemie koronaviru sice Gabriel překazila plány na stěhování do USA, a tak zůstává zatím v Česku, ale práce má stále plno. Půvabná blondýnka mimo jiné prozradila, na jaké další úpravy se chystá.

První česká Barbie Gabriel Jiráčková (21) je neustále v jednom kole. "Konečně se mi po 12 letech změnil život k lepšímu díky dokončení úpravy mých zubů, kvůli kterým jsem nejednou musela strpět šikanu ve škole i posměch na sociálních sítích," řekla eXtra.cz sympatická Gabriel.

"Od 9ti let jsem totiž musela nosit náhradu za vyražený zub, o který jsem přišla při tréninku v dětství, a na nějaké konečné, radikálnější řešení jsem si musela počkat až do dospělosti, kdy se všechny zuby dostatečně vyvinou," pokračuje Gabriel.

Momentálně je Gabriel Jiráčková již po zákroku a může se bez ostychu smát od ucha k uchu. "Je to úžasný pocit. Jestli jsem někdy z něčeho měla opravdu komplex, byly to právě zuby. Jsou vizitkou každého člověka a já za ně byla nejprve šikanována a pak i hejtována. Přitom si málokdo uvědomuje, jak dlouho trvá právě náprava zubů a jak těžké to pro dítě je, 12 let čelit posmívání," podělila se o své první dojmy s fanoušky.

LolotaBella se vyprsila a promluvila o dalších zákrocích

Do Česka konečně přišlo pravé jaro, což znamená, že se můžeme těšit na pomalu se odhalující výstřihy dam. Gabriel se ukázala v upnutém černém triku a její ňadra velikosti 12 nešlo přehlédnout.

Svěřila se také s tím, že plánuje další úpravy. "Snažím se teď ještě i vymyslet a naplánovat, jak skloubit se všemi těmi omezeními opětovný contouring obličeje a zvětšení rtů výplněmi, ale hlavně také chirurgické zmenšení nosu na mé klinice v Bratislavě. Chci a musím být přece do svých prvních vlastních klipů ťip ťop," dodala v rozhovoru pro eXtra.cz.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy