Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Na Aljašce natočili skoro pětimetrové monstrum. Co to je za záhadné stvoření?

Na Aljašce natočili skoro pětimetrové monstrum. Co to je za záhadné stvoření?
Zdroj: youtube.com
Craig McCaa ze Státního pozemkového úřadu natočil na Aljašce v řece Chena obří monstrum a nikdo neví, o co jde. Záhadný tvor plave jako had, ale o žádném takovém plazovi nejsou nikde žádné záznamy.

Na Aljašce v řece Chena natočil Craig McCaa záhadné monstrum. Tvor měří 4,5 metrů a plave jako had. Jenže o plaza se nejspíš nejedná. "Původně jsem si myslel, stejně jako několik dalších lidí, že jde o lano zachycené na dně řeky, ke kterému přimrzly kusy ledu," řekl. Jenže ony to kusy ledu nejspíš nebudou.

Všichni spekulují o tom, co by to asi tak mohlo být. Není jasné, odkud vodní tvor na Aljašku připlaval a jestli náhodou není z pravěku Mohl ale tak dlouho přežít? A proč se ukázal až teď? Pochází vůbec z naší planety? Na tyto otázky zatím neumí nikdo odpovědět. "Lidé si myslí, že by to mohlo být cokoliv od příšery po obřího jesetera," dodává.

Video s příšerou bylo umístěno na Twitter a McCaa mu přidal ještě záhadnou hudbu. A už má více než 300 tisíc komentářů. Všichni spekulují o tom, co by to v ledových vodách na Aljašce asi tak mohlo být. Hodně lidí monstrum přirovnává k Lochneské příšeře ze Skotska. Monstrum bylo viděno 18. října, několik minut plavalo tam a zpět a nakonec se potopilo do hlubin řeky.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy