Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Na 50 odstínech se dějí věci! Opilé ženy zvracející v uličkách a musí zasahovat policie!

Některé slečny dokáže film rozpálit natolik, že napadají ostatní
diváky.
Zdroj: cinemArt.cz
Nový trend. Ženy se chodí před svým milovaným filmem posilnit alkoholem, v kině potom zvrací, napadají ostatní diváky a dělají ostudu. Co by na to asi řekl Christian Grey, dámy!

Největší hit tohoto roku (z nějakého pro nás stále neznámého důvodu), 50 odstínů šedi, dokáže opravdu některé ženy hodně rozpálit.

opilými, hysterickými a jinak bláznivými ženami si užil víkend například personál v kině v Glasgow. Muž tam byl napaden poté, co tři opilé ženy, které neustále rušily film, upozornil, zda by se mohly ztišit. Jedna z žen ho praštila skleněnou lahví a pořezala mu obličej.

Podle svědků museli zaměstnanci kina poté, co byl muž ošetřen a ženy odvedeny policií, celý sál uzavřít a vyčistit, protože na několika sedačkách a v uličce byla krev.

Divák Michael Bolton, který šel na Padesát odstínů šedi se svou ženou Yvonne, řekl pro Dailyrecord: „Kromě toho, že to je nejhorší film, který jsem kdy viděl, tři ženy byly zatčeny a odvezeny policejním autem.“

A to nebylo všechno, podle dalšího svědka Michaela nebylo zatčení jediné narušení filmu: „Bylo tam také několik neuvěřitelně opilých žen, které zvracely do uličky.“

Barman v nedaleké restauraci potvrzuje, že se tam lidé před filmem chodí posilnit: „Věděli jsme, že došlo k incidentu, ale ne, že na Padesáti odstínech šedi,“ diví se barman, že se lidé mlátí jako ve čtyřkové hospodě na romantickém filmu.

No každopádně se jedná o další důvod, proč na film nechodit. Můžete tam přijít k úrazu.

Související články

Další články