Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Na 101 let slušný: Simona Krainová se sestrou předvedly dokonalá těla! Kašlete na věk, hlásají

Krainová vzkazuje: F*ck the ge!
Zdroj: Se souhlasem Simony Krainové
+ Další 3 fotografie
Výstavní postavy

Že věk je jen číslo, to dokazují sestry Krainovy, které mají stále perfektní postavy. Simona (48) a Yvona (53) navíc na sociálních sítích pod fotkou vzkázaly lidem následující: „Na 101 let slušný oddíl. Kašlete na věk!”

Modelka Simona Krainová si momentálně užívá dovolenou se svou rodinou na ostrově Lanzarote. A jak se zdá, pořádně si ji užívá, plavou, chytají ryby a odpočívají. Kromě toho ale Simona chodí pravidelně běhat a cvičit se svou starší sestrou Yvonou.

Na sociální sítě přidala Simona sérii fotografií, na nichž jdou společně sestry z moře. Obě mají těsné oblečení, takže vynikla jejich udržovaná postava. K tomu ještě připsala komentář: „Na 101 let slušný oddíl. F*ck the age #sisters.

To jsou ale postavy!

Pod příspěvkem se objevily komentáře jak od celebrit, tak i od obyčejných lidí. „Ty postavy, to je prostě top,” napsala moderátorka Eva Decastelo (42). „T*vole, celý jste top!” vyjádřila se šéfkuchařka Kamu. „Jste nádherné,” rozplývala se zase zpěvačka Lucie Bílá (55).

„Fakt krása, disciplína a určitě i dřina. Ale stojí to za to,” píše jedna z dalších komentujících. „Kupuji si běhací pás! Vážně, jste nejlepší reklama na pohyb,” dodává další.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy