Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Na 1. máje se vyrazí do ulic! Náplavku ovládne Babiš, odpůrce islámu potkáte na Letné

Zdroj: profimedia
1. května vyrazí do ulic tisíce lidí. Za své politické strany budou lobbovat politici, kteří lákají na oslavy ve všech koutech státu. Do ulic však plánují vyjít například i odpůrci islámu.

Komunisté začnou své setkání již v dopoledních hodinách v pražských Holešovicích. Příznivci dalších politických stran si mohou přispat. ODS započne setkání ve 13:00 na Petříně, ČSSD ve stejný čas na Střeleckém ostrově. Premiér Bohuslav Sobotka stráví dopoledne v jihomoravském Vyškově a později se přesouvá za voliči do Brna.

Hnutí ANO zahájí program ve 14:00 na lodi Nepomuk na pražské náplavce Účastnit by se měl předseda Andrej Babiš (62) i další ministři Martin Stropnický, Robert Pelikán a Jiří Brabec. Kampu pak obsadí Piráti a Dělnická strana sociální spravedlnosti si rezervovala část Vrchlického sadů u hlavního nádraží.

Kromě politických stran se do ulic vydají studenti v rámci Majáles. Ti vyrazí v 10:00 od Sovových mlýnů přes most Legií a Karlovo náměstí až na Staroměstské náměstí. Od 13:00 je pak plánovaný program na Ovocném trhu. Průvod s názvem Svátek práce Andreje Babiše je naplánován od 16 hodin a vyjde z náměstí Republiky na Staroměstské náměstí Bude zaměřen proti ministrovi financí. Protestovat plánuje i Blok proti islamizaci, který vyrazí ve 14:00 z Letné na náměstí Jana Palacha.

Související články

Další články