Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

MYSTICKÝ ÚPLNĚK jara ve Vahách: ČERVÍ MĚSÍC přinese nevěru a otřese vztahy

Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
astro
Březnový úplněk, zvaný taky Červí Měsíc nastane 21. března ve 2:42 hodin, tedy pár hodin před jarní rovnodenností. Tento mystický úplněk bude větší než obvykle, asi o 10 %. Měsíc bude v souhvězdí Panny a začne nový astrologický rok. Jak přijmete magnetickou energii mystického Měsíce a co všechno vás čeká?

Váhy povzbuzují k vyvážení energií

Mystický úplněk ve Váhách přímo vybízí k začátku od nuly a srovnání všech energií. Měsíc vás pobídne k minimalizování energií, které vás vyčerpávají. Březnový úplněk prostě značí rovnováhu a nový začátek, ale stejně tak i napětí a podrážděnost. Planetární aspekty Uranu budou náročné. Stejně tak se bude jednat o počátek astrologického ro­ku.

Disharmonie ve vztazích

Je obecně známo, že při úplňku dosahujeme vrcholu emocí a instinktů. Tento mystický úplněk vše zdvojnásobí. Budete muset překonat jeho emocionální sílu a problémy ve vztahu. Zpozorujete dynamiku ve vašem vztahu a negativní pocity způsobující disharmonii. Podvědomě budete narážet na všechny nedostatky ve vašem partnerství. Za to může i konstelace Uranu, která nahromaďuje nervové vypětí.

Vzrušení, nevěra a impulzivní chování

Vlivem tohoto Měsíce mohou být narušeny stravovací návyky i váš klidný spánek. Může vás dovést k podrážděnosti, výkyvům nálad i emocionálním výbuchům. Ale také k nevěře. Nebezpečí, že potkáte někoho vzrušujícího a excentrického číhá nyní všude. Mystický Měsíc nebere ohled na existující vztahy. Takže pozor impulzivní jednání a několikrát zvažte, jestli vám to stojí za to, a jaké důsledky by to mohlo mít. Věrné Váhy vás nechají na holičkách. Vlivem jiných aspektů přináší sexuální frustrace a žárlivost. Budete se bát konkurence, někteří opravovat rozbité vztahy.

Vyzkoušejte si magický tarot lásky! Karty vám řeknou, co vás čeká v partnerství a jakým překážkám budete čelit.

Související články

Další články