Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Myslivcová vyměnila movitého přítele za mladší model: Měl přijít včas, ať si žárlí, říká

+ Další 4 fotografie

Jedna z našich nejznámějších influencerek Dominika Myslivcová (28) se postarala o pořádný poprask, když na společenskou akci nedorazila ve společnosti svého staršího přítele, podnikatele Zdeňka Ch., ale v doprovodu o pár let mladšího influencera Jakuba Smreka alias Freescoota (24). V rozhovoru pro eXtra.cz známá blondýnka prozradila, jak k "výměně partnerů" došlo a jestli její partner nežárlí. 

Neplánovaný doprovod

Influencerka, libující si v přepychu a luxusu, Dominika Myslivcová tentokrát nechala svého movitého přítele doma a na módní přehlídku návrhářky Debbie Brown přišla v doprovodu svého influencerského kolegy Freescoota. "Já jsem sem měla původně přijít s přítelem a kamarádkou, ale kamarádka mi volala asi půl hodiny před odchodem, že si nemá co obléct," práskla Myslivcová na část svého doprovodu. "No a přítel mi zase volal, že má spoustu práce, takže jsem nakonec řekla, že jdu sama, konec, tečka," dodala blondýnka.

I když to vypadalo beznadějně, nakonec se jí povedlo sehnat si na večerní akci parťáka. "Viděla jsem na Instagramu, že si Freescoot dává příspěvek s outfitem na večer, tak jsem se ho zeptala, s kým jde, řekl mi, že s nikým, tak jsem mu řekla, ať na mě čeká venku, že jdeme spolu, protože nerada vcházím do místnosti plné lidí sama, tak jsme tu spolu," vysvětlila eXtra.cz Myslivcová, jak se ocitla ve společnosti úplně jiného muže.

Dominičinu příteli, podnikateli Zdeňkovi Ch., tak zbyly oči pro pláč a kdo ví, jestli nebude žárlit, až svou lásku uvidí na fotkách v doprovodu vystajlovaného svalovce. Na případnou žárlivou scénku má ale influencerka jasný a rázný názor: "Tak jen ať žárlí, má chodit včas," prohlásila a v jejím smíchu bylo cítit, že to myslí vážně.

Chtěla by být mámou

Svého staršího partnera Dominika dlouho skrývala a poprvé se s ním objevila na veřejnosti nedávno na premiéře filmu Indián. Zdá se, že je to mezi nimi opravdu vážné, protože Dominika po jeho boku začala pomýšlet nejen na vdavky, ale i na zakládání rodiny. "Představit si to umím, ale zatím nic nehrotím, až to přijde, tak to přijde. Nechci to lámat přes koleno," uvedla Myslivcová.

"Někdy si to živě představuju, když na Instagramu vidím fotky maminek, které jsou se svými dětmi krásně sladěné, že by mi taková malá roztomilá blondýnka slušela," řekla Dominika a potvrdila, že kdyby si mohla vybrat, tak by holčička byla jasnou volbou.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy