Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Myslivcová rozděluje nahými fotkami se synem: Je to divné, říkají jedni. Krása, myslí si jiní

Dominika Myslivcová vyvolala rozruch: Její nahé snímky se synem v náručí rozdělily lidi
Zdroj: koláž eXtra.cz/foto eXtra.cz Tomáš Martinek/Se svolením D. Myslivcová
+ Dalších 10 fotografií
rozruch

Influencerka Dominika Myslivcová se celkem nečekaně postarala o pořádný rozruch. Když na sociální sítě umístila sérii snímků s rozkošným synkem Deriánkem, nejspíše nečekala, co fotografie vyvolají. Známá blondýnka na nich má totiž holé tělo, a to, co někteří považují za smyslnost, jiní pak za naprosto nevhodné.  

"Momentálně moje nejoblíbenější fotky, nemůžu se vynadívat. Moc děkujii holky!" napsala influencerka a novopečená maminka Dominika Myslivcová pod sérii snímků s rozkošným synkem Deriánkem, které před pár dny zveřejnila na své sociální sítě.

Samotná Dominika byla z fotografií, které vznikly pod rukami profesionálů, naprosto nadšená a chtěla se o ně podělit se světem - jenže to nejspíše vůbec netušila, o jaký rozruch se postará.


Pro jedny smyslné, pro druhé nevhodné

Na snímcích, na kterých drží chlapečka v náručí, je totiž Domča nahá. Fotografie jsou však focené velmi decentně a vlastně neodkrývají absolutně nic, co by v roli matky bylo nevhodné - jenže někteří ze sledujících mají zjevně jiný názor.

"Kdybyste se fotila s partnerem, řeknu, že super. Ale když se fotíte s miminkem, přijde mi to ňáký divný," okomentovala příspěvek například Baru, která se dočkala i Dominičiny reakce. "Co je divného? Takže vlastně matky, co třeba s partnerem nejsou, si nemůžou udělat rodinné fotky jen s dítětem?" zareagovala Domča.

"Přijde mi to divné, ty výrazy ve tváři při focení maminky a syna.. Neříkám, že nejste oba krásní, ale Domči výraz mi k tomuhle typu focení vůbec nesedí," přidala se Monika.

Takový miliardář Richard Chlad naopak Dominice snímky pochválil: "Skvělé a životní momentky! Krásné fotografie! Dobře je ulož! Budete se k nim společně po celý život vracet!"

Na fotografie, které rozdělily lidi na dva tábory, se můžete podívat v galerii.

Doporučené video: Rozhovor s Dominikou Myslivcovou:

Dominika si svou rodičovskou premiéru náramně užívá. I když přiznává, že se jí život skutečně přetočil o 180 stupňů, a nyní třeba nemá ani tolik času na partnera Zdeňka Chytila, Nic by však na skutečnosti neměnila. Jak moc narození syna ovlivnilo vztah se Zdeňkem? Nebo jak se Dominika dokázala dostat po porodu tak rychle zpět do formy? O tom se před časem rozpovídala v rozhovoru pro eXtra.cz, který si můžete přehrát ve videu výše.
Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy