Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Myslivcová porodila dvojčata! Dominika se raduje z dvou kluků a oba se jmenují od M

Zdroj: Instagram
+ Dalších 29 fotografií
radostná novina
Česká Barbie Dominika Myslivcová (24) se konečně dočkala a stala se tetou! Její mladší sestra Natálie Myslivcová (20) včera přivedla na svět dvojčata Matiase a Markuse. I když se starší Dominika necítí momentálně na to, aby se sama stala matkou, roli tety si rozhodně bude užívat.

I když je sestře známé české růžové blondýny Dominiky Myslivcové (24) Natálii pouze dvacet let, nebránila se těhotenství a brzkému zakládání rodiny. Se svým přítelem není dlouho, ale když se dozvěděli, že budou rodiči dvojčat, neváhali ani vteřinu.

„Díky, kvůli tvému těhotenství mi chodí nespočet zpráv, kdy do toho praštím i já. Takže, abych nemusela odepisovat každému zvlášť. Já se opravdu nikam neženu. Miminko v plánu mám, ale rozhodně ne teď. Však jsem ještě mladá, tak neblázněte. Času dost,“ vyjádřila se Dominika Myslivcová, ještě než její mladší sestra porodila.

Včera 1. 11. 2018 v brzkých ranních hodinách se Natálii narodila dvojčata, oba dva kluci. Marcus a Matias přišli na svět v 8.48 císařem a oba dva jsou na tom dobře. Informaci potvrdil hrdý otec a přítel Natálie Marek Mikulenka.

Související články

Další články