Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Myslivcová pod palbou kritiky kvůli vyzývavým šatům: Hejtrům poslala jasný vzkaz

Playboy.
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 8 fotografií
Vyjádření

Nastávající maminka Dominika Myslivcová se nebojí odvážných modelů ani v 6. měsíci těhotenství. Na křest nového čísla časopisu Playboy influencerka vynesla šaty s pořádně napěchovaným dekoltem. To se však nelíbilo jejím sledujícím, kteří tvrdili, že to bylo přes čáru. Krásná blondýnka jim vzkázala jasnou odpověď prostřednictvím svého Instagramu. 

Kdo zná Dominiku Myslivcovou, tak ví, jak vypadá její šatník plný drahých a sexy kousků. Známá influencerka se netají tím, že chce vypadat dobře a hlavně se dobře cítit. To také vzkázala svým haterům, kteří měli problém s jejím posledním vyneseným modelem na křtu Playboye.

Vzkaz haterům

„Po přečtení vašich zpráv jsem tedy zhodnotila, že vám nejvíce šlo o ten výstřih. Že mi příliš lezla prsa a že to bylo nevhodné. Já jsem si myslela, že potom, co mě tady sledujete několik let, tak jste na mé výstřihy zvyklí a že vás nějaký topík nedokáže překvapit, každopádně jsem se spletla,“ začala komentovat Myslivcová hejty na svůj hluboký dekolt na Instagramu.

„Já bych vám chtěla říct, že jsem nešla do divadla, ale na Playboy party, na které bylo asi tak milion silikonů s minimální velikostí pět, a úplně mě nenapadlo, že moje přírodní prsa udělají takové pozdvižení. Nedokázala jsem si představit, že bych šla na takovou akci úplně v roláku, proto jsem zvolila něco víc sexy. Každopádně sto lidí, sto chutí. Já to nikomu nezazlívám, každý ať si obléká to, v čem se cítí nejlépe,“ zakončila své vyjádření krásná blondýnka.

Rozhovor s Dominikou Myslivcovou

Málo oblečení pro těhotné

V rozhovoru pro eXtra také sdělila, že se moc hezkých kousků pro těhulky na trhu neobjevuje a že je potřeba s tím něco udělat. „Dneska jsem zvolila poněkud odvážnější outfit. Kocour není doma, myši mají pré. Co se týče těhotenské módy, tak mám problém, protože už jsem přece jen nějaké to kilo nabrala a trošičku hůř se mi shání některé kousky, jako třeba kalhoty,“ postěžovala si Dominika pro eXtra.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy