Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Myslivcová jela na slonovi: Dominiko, chc*pni, křičí komentující!

Myslivcová jela na slonovi: Dominiko, chc*pni, křičí komentující!
Zdroj: instagram
Předchozí Další
+ Dalších 25 fotografií
Drsné komentáře
Dominika Myslivcová si na Instagram přidala fotku, kde sedí na slonovi. Za to teď schytává drsnou kritiku. Podle sledujících by měla začít používat mozek. Jízdou na slonovi prý podporuje týrání těchto zvířat, faktem však je, že ne vždy sloni trpí.

Nejrůžovější Dominika Myslivcová (24) si nyní užívá dovolené v Thajsku. Na své sociální síti Instagram se chlubí exkluzivními fotečkami. Dokonce se pochlubila i detailním záběrem na svá prsa, který naleznete ve fotogalerie. Nicméně nejenže se vychloubá svými prsy, ale postla i snímek, kde sedí na slonovi. Za to teď čelí drsným komentářům i přesto, že ne všichni sloni, na kterých lidé jezdí, jsou týraní.

Sledujícím se vůbec nelíbí, že růžová slečna podporuje týrání slonů. "Začni už používat mozek," vzkazuje jí Adéla. Přidali se i další. Pod Dominičinou fotkou je doslova nával ochránců přírody. Všichni ji teď haní. Protože už jenom tím, že si na slona sedla na pět minut kvůli fotce, jak sama popisuje, podle lidí podporuje týrání zvířat.

S odpovědí na sebe nenechala dlouho čekat a začala se před nenávistnými komentujícími obhajovat. Na slonovi vůbec nejela. Jen se na něm vyfotila. Ovšem i na to lidé mají odpověď. A jakou? To zjistíte ve fotogalerii.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy