Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Myslivcová a Slováková si zase vjely do vlasů: Nesmyslná hádka o peníze a Cartier!

Nela Slováková se pustila do Dominiky Myslivcové.
Zdroj: profimedia / se souhlasem Dominika Myslivcová / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
přestřelka

Instagramová přestřelka mezi influencerkami Dominikou Myslivcovou (27) a Nelou Slovákovou zřejmě nebere konce. Dvě známé blondýnky si nedávno virtuálně vjely do vlasů kvůli ostrým slovům o nepřiměřené ceně za život v luxusu. Ačkoliv se Nela za svůj výrok nakonec omluvila, přesto měly holky potřebu si ještě některé věci dovyjasnit, a jak jinak než veřejně, ať to na těch sítích každý vidí. 

Pomluvy a urážky

Podnikatelka z Brna Nela Slováková poslední dobou plive jedy na všechny strany. Zřejmě se nachází v životním období, kdy má nutkavou potřebu říkat všem okolo na plnou pusu, co si myslí. Ať si to pak ta "postižená" strana přebere, jak chce. Kromě královny plastických operací Evy Feuereislové (33), které přála rakovinu, se pustila do další vnadné blond influencerky Dominiky Myslivcové (27).

Nela označila Dominiku ve svém storíčku na Instagramu za "lehkou holku", která musí trpět ve společnosti zámožných mužů, aby si mohla užívat luxusu. Nemusela čekat dlouho a její mladší "kolegyně" jí vrátila úder. Nela se pak sice za svůj výrok prostřednictvím eXtra.cz omluvila, bohužel ale tak nešťastně, že z proseb o odpuštění vznikla další dávka jedovatých urážek na adresu Myslivcové.

Jejich handrkování vygradovalo v další veřejná vyjádření, díky kterým by se obě influencerky měly stát adeptkami na Pulitzerovu cenu za nejdelší sloh napsaný v jednom "instastoríčku". Zatímco Slováková nešetřila slovy o tom, jak se jí hnusí odporná přetvářka a že si na drahé věci radši vydělá sama, než aby to požadovala po svém partnerovi, Myslivcová jí pochválila hezky napsaný text, který by snad i lajkla, pokud by se ovšem nejednalo zrovna o osobu brněnské podnikatelky.

Moralistka Nela

"Ano, Lukáš mi nikdy nekoupí žádné předražené kabelky, nedostanu Cartier náramek, a když budu chtít letět business třídou, zaplatím nám to ráda sama," napsala v dalším z dlouhých vyjádření, na Dominičin účet Nela Slováková. "Nejsem s ním ale proto, že po něm chci drahé kabelky a boty," dodala se slovy, že ctí úplně jiné hodnoty, protože ví, že její partner bude jednou dobrý manžel a otec. "Na svoje věci si ráda vydělám sama, i když to stojí spoustu dřiny," pokračovala někdejší vítězka Hotelu Paradise.

"I když tedy za zády nepomlouvám a na plnou pusu řeknu, co si myslím, stejně je to problém, jako posledně s utrpením jedné (NE)známé v Dubaji," nedala si pokoj Slováková s tím, že si plně stojí za vším, co prve řekla. Na druhou stranu ale uznala, že to neměla psát veřejně, ale měla si to nechat pro sebe nebo to říct někomu z přátel. Dále pak neopomněla moralizovat, jak jsou na sebe lidi na tom Instagramu zlí, urážejí se nenávistnými zprávami a výroky v komentářích.

Dominika vrací úder
Po tom, co se Nelina esej na téma nenávisti na sociálních sítích dostala k Dominice, nemohla ho samozřejmě nechat bez odezvy. I když podotkla, že neměla v plánu pouštět se opět do nějakých bojů, ale když se Brno opět ozvalo, má to mít.

"Nechápu, proč bych měla být neustále terčem," napsala Dominika na úvod svého pohledu na věc. "To, že si někdo za svým názorem stojí a nemá rád přetvářku, je sice fajn, když mi něco na někom vadí, tak si to s ním vyřídím soukromě a rozhodně ho nebudu shazovat tady na Instagramu, kde to čtou statisíce lidí," pokračovala influencerka. "A proč se tady neustále zmiňují náramky a materiální věci? To ti máme za to, že je koupíš sama, zatleskat?" zamýšlí se Dominika nad Neliným výrokem s tím, že někdo na drahé šperky peníze má a chce je koupit, jiný na ně nemá nebo je koupit prostě nechce.

"Já jsem například všechny své cartiery dostala z lásky," podotýká milovnice růžové barvy. "Přiznávám a nestydím se za to. I když vydělávám dost peněz, tak bych si ho nikdy sama nekoupila, protože by mi bylo líto dát tolik peněz za náramek pro sebe. Jsem proto snad horší a mám jiné hodnoty? Nebo je snad člověk, který si dovolil koupit mi tak drahou věc, horší?" pokládá si Dominika nejednu řečnickou otázku.

No jsme upřímně zvědaví, jestli Dominičino další sáhodlouhé vyjádření padne na úrodnou půdu, nebo z toho vznikne jen další pokračování seriálu "Blonďatá válka". Jejich statusy by totiž svou délkou vydaly na nejeden vydatný scénář.


Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy