Rusové nemůžou být stejní jako zbytek světa v podstatě v ničem! Tak jako lidé na celé zeměkouli, kde je dostupný internet, používají jako hlavní sociální sítě pro komunikaci Facebook nebo Twitter, Rusko má svoji vlastní.

Jmenuje se VKontakte a přihlásit se na ni můžete na VK.com a věřte, že zaregistrovat se tam rozhodně chcete. Protože bizárky, které jsou na této síti k vidění, nikde jinde nenajdete.

Podle našich přísně tajných informací se před lety právě v Rusku objevila nová krevní skupina. Jmenuje se vodka a u lidí na snímcích v galerii je potvrzeno, že jsou nositeli právě této velmi vzácné krve.

Uživatelé Facebooku na ruský způsob, tedy sítě VKontakte, začali tvory s nově vytvořenou, pátou krevní skupinou dokumentovat. A v galerii vidíte výsledek.

Krevní skupina je rozpoznatelná pouze ve chvíli, kdy začnete s dotyčným pít. Pokud nastane situace, kdy umíráte na zemi s vyplazeným jazykem a váš spolupartner v chlastu se v klidu usmívá ze své židle, můžete si být jisti, že jste ho právě objevili.

Alkoholová smrt ho totiž čeká až o milion světelných lahví dál.