Jeví se, že neumí do pěti počítat, ale vypadá to, že to Dominika Myslivcová (22) má vše až dobře spočítané. I když se spekuluje o tom, že její postelí už prošlo spoustu bohatých podnikatelů, kteří si ji vydržují, tato milovnice růžové barvy si na sebe kupodivu umí vydělat sama. A to až kolem 150 tisíc měsíčně!

Jelikož už od svých dvanácti let pravidelně přispívá svými blogy na YouTube, tak si na sebe dokázala nabalit spousty sponzorů, kteří ji od rána až od večera zásobují oblečením, kosmetikou, jídlem a vším možným, co vás jen napadne, a to v řádech deseti tisíce korun. Její videa, ač je to někdy opravdu na pováženou, mají i milionová zhlédnutí a jako jedna z mála se stále drží na špici.

Místo toho, aby obrážela party, tak sestříhává videa, aby ukázala, že opravdu nezahálí. I když je pravda, že to dělá dost svérázným způsobem, kdy si člověk myslí, že má v hlavě opravdu jen piliny a nejde jí o nic jiného než o peníze a život v luxusu.

Možná na tom něco bude, asi i za svým zadkem má bohatého přítele, který jí dopřává statisícové dovolené, ale na „kapesné“, o kterém se někomu ani nezdá, si dokáže vydělat sama. Až je k nevíře, jak se blbostí u nás může vydělávat.