Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Myslíte si, že Česká Miss Andrea Bezděková se topí v penězích? Vydělá snad méně než brigádnice v supermarketu

Holky získaly slávu, ale peníze opravdu ne.
Zdroj: Profimedia.cz
Snad každý si myslí, že po vítězství v České Miss jsou holky zahrnuty luxusem, penězi, diamanty, luxusními modely, kabelkami a dalšími honosnými věcmi. Zvlášť že se jim bankovní konto plní statisíci. Jenže tomu tak opravdu není. Jestli si něco modelky vydělají, tak je to těžce vydřené.

Večer, kdy získala Andrea Bezděková (21) a další dívky korunku krásy, se jim bezesporu změnil život. Najednou se dostaly do světel reflektorů, novináři se o ně začali prát, bohatí a vlivní muži kolem nich začali kroužit a splnil se jim sen, že se dostanou na akce, kam by se jinak nedostaly.

Chodí po molu na prestižních přehlídkách, otevírají obchody a kluby, stávají se tváří mnoha produktů a před kamerou jsou jak doma. Jenže málokdo ví, že spoustu těchto věcí dělají jen kvůli tomu, že jim to má nakazovat agentura, která je zaštituje a pro niž musí propagovat značku Česká Miss.

Mnohdy je to jejich „missí“ povinnost, nebo pro charitu, takže si za ten den přijdou na méně než brigádnice v supermarketu, která má i sto korun za hodinu, ale Andrea a další pod tíhou smlouvy musí mnohdy chodit na akce, za které nemají nic.

Ale pro České Miss to během roku kralování není ani podstatné, ony si užívají to, že jsou ty obletované princezny, a myslí si, že to tak zůstane navždy. Jenže většinou po roce, kdy odevzdají korunku a můžou si konečně vydělávat na vlastní pěst, je zastíní nové Miss a ty placené kampaně řídnou a řídnou.

Takže je to takové pozlátko, ale holky si za ten rok určitě nevydělají miliony, získají „jen“ pronajatý byt a půjčené auto, pak se o sebe musí postarat samy a zkusit si, jak je to velmi tvrdý byznys.

Související články

Další články