Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Myslete na ekologii: Přírodní cestou ke zdravému úsměvu

Myslete na ekologii: Přírodní cestou ke zdravému úsměvu
Zdroj: www. brilliantcoco.cz
+ Další fotografie
Zdravé zuby
Pokud chcete mít dokonalý chrup, měli byste začít věřit přírodě. Ta totiž nabízí vše, co naše tělo potřebuje k tomu, aby bylo zdravé, krásné a vitální. Pojďme se zaměřit na zuby, které jsou naší vizitkou. Odborníci z oboru totiž přišli s novým a jedinečným konceptem čištění zubů. Stačí vyzkoušet prvotní pulling speciálním kokosovým olejem a následné čištění zubním kartáčkem, pastou a ústní vodou Brilliantcoco.

Značka Brilliantcoco nabízí vašemu chrupu přírodní zubní detox pro docílení přirozeně bílého a zdravého úsměvu. K tomu nebudete používat žádnou chemii a navíc budete myslet na ekologii. Řada Brilliantcoco se skládá ze tří produktů, kterými jsou Brilliantcoco Oil Pulling, Brilliantcoco ZERO WASTE přírodní zubní pasta a Brilliantcoco bambusový kartáček.

Dokonalý zubní detox

Nejprve se pojďme zaměřit na Brilliantcoco Oil Pulling, který byste měli používat dva týdny, abyste viděli výsledky. Brilliantcoco je 100% přírodní kokosový olej bez konzervačních látek, proto je ideální pro zubní detox. Díky němu budou vaše ústa čistá a zdravá. Pomáhá také, pokud máte na chrupu zubní povlak, který když se neřeší, může způsobit nepříjemné problémy. Mezi ně patří zápach z úst, žluté zuby, ale i zánět dásně nebo celé ústní dutiny.

Přírodní zubní pasta

Přírodní zubní pasta Brilliantcoco ZERO WASTE je veganská a není testována na zvířatech. Navíc je navržena tak, aby zlepšovala nejen zdraví vašich zubů, ale odstraňovala také zápach z úst nebo vaše zuby bělila přírodní cestou. Přírodní látky v ní obsažené mírní i záněty dásní a ústní dutiny.

Myslete ekologicky

Dalším benefitem ZERO WASTE zubní pasty je rozhodně to, že je naplněná ve skleněné nádobě. Nejen, že to efektně vypadá, ale je to i ekologické a praktické. Zubní pasta se nabírá stylovou bambusovou, tudíž rozložitelnou, naběračkou a je zabalena v krabičce z rozložitelného papíru. Usilovně se také pracuje na tom, aby si zákazníci mohli Brilliantcoco pastu "načepovat" do skleněné nádoby opakovaně.

Použití je zábava

Používaní zubní pasty Brilliantcoco je snadné a navíc zábavné. Bambusovou naběračkou si dáte na kartáček pastu velikosti hrášku a pak si po dobu dvou minut chrup čistíte, jako jste zvyklí. Po dvou týdnech uvidíte změnu a svůj zdravý a zářivý úsměv budete rozdávat všude kolem.

Účinný kartáček

Zubní pastu Brilliantcoco ideálně nanášejta na zubní kartáček stejné značky. Je složen z MOSO bamboo a nylonových štětinek, které jsou BPA Free. Také je dobré vědět, že bambus, který je k výrobě použit, nekonzumují zvířata.

Důležité doplňky

Aby byla vaše péče dokonalá, pořiďte si i bambusový čistič jazyka, který má stejné složení jako bambusový kartáček a je navrhnutý tak, aby odstranil nahromaděné bakterie z povrchu jazyka a tím zlepšil celkovou ústní hygienu.

Skvělý vánoční dárek

Skvělým vánočním dárkem pro ekologicky zaměřené jedince je jedinečný ZERO WASTE SET, který nejen dobře vypadá, ale navíc je vyroben v souznění s přírodou, což obdarovaný zcela jistě ocení. Dárkový set obsahuje dva kusy ZERO WASTE přírodní zubní pasty, jeden bambusový kartáček a jeden bambusový čistič jazyka. Třešničkou na dortu je fakt, že i dárková krabička, ve které jsou produkty zabaleny, je z rozložitelného papíru.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy