Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Mysleli si, že má obyčejnou chřipku: Kráska (21) ale za 4 dny zemřela krutou smrtí

+ Další fotografie
nemoc
Tragický skon si osud přichystal pro mladičkou krásku Millie Wyles (21). V práci si mysleli, že dostala chřipku, a tak ji poslali domů odpočívat. Už za pár hodin ji ale vezla záchranka do nemocnice, kde bohužel zemřela.

Krásná Millie Wyles (21) měla celý život i zářnou kariéru před sebou, osud bohužel zamíchal její karty jinak. Když odcházela z práce s tím, že má nejspíš chřipku, nikdo si nedovedl představit, co se za několik hodin stane.

Záchranka převezla Millie do nemocnice, kde začal boj o dívčin život. Lékaři se snažili zastavit postupné selhávání orgánů, ale marně. Příliš pozdě odhalená infekce byla rychlejší a Millie za čtyři dny na nemocničním lůžku zemřela.

„Snažili se jí okysličovat krev, aby nakopli bílé krvinky. Jenomže to bylo příliš rychlé a vymklo se to kontrole. Ještě teď jsem vyděšená a zničená,“ řekla dívčina matka portálu thesun.co.uk, který na tragédii upozornil.

Kamarádi Millie chtěli vybrat 15 tisíc korun, které by na její památku věnovali nemocnici. Lidé věnovali už téměř 35 tisíc. Dívka vystudovala ekonomii a pracovala na burze. V šoku jsou i její kolegové, podle kterých byla výbornou a inspirativní kolegyní.

Mohlo by vás zajímat

Další články