Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Mysleli si, že je to chřipka, ale za pár dní tahle princezna zemřela. Bylo jí pouhých 5 let

Mysleli si, že je to chřipka, ale za pár dní tahle princezna zemřela. Bylo jí pouhých 5 let
Zdroj: profimedia.cz
Tak takovou tragédii nikdo nečekal. Pětiletá holčička Elizabeth Spencer z Cheltenhamu byla krásná holčička, která měla celý život před sebou. Jenže ji začaly trápit zdravotní problémy. Všichni si mysleli, že jde jenom o chřipku. Bylo to ale daleko horší.

Elizabeth se necítila dobře, bolela ji hlava a začala mít horečky. Její matka si myslela, že je jenom nachlazená. Jenže holčička další den zkolabovala Odvezli ji do nemocnice a skončila v bezvědomí na JIPce. Následně ji udržovali v umělém spánku.

Později se ukázalo, že se dívka nakazila vzácným virem, kterému se říká hemofagocytující lymfohistiocytóza. A ten uvedl její tělo do septického šoku. Selhaly jí orgány a přestala jí proudit krev do končetin. Lékaři bojovali o její život, holčička ale zemřela. A to jenom 18 dnů po převozu do nemocnice.

Po tom, co lékaři vypnuli přístroje a odstranili všechny hadičky z jejího těla, sestra ještě pomohla matce Elizabeth umýt vlasy, aby byla připravena na poslední rozloučení. V den pohřbu se na obloze objevila duha a rodina vypustila do nebe duhové balónky, aby dali Elizabeth najevo, že bude stále v jejich srdcích.

Související články

Další články