Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Mysleli si, že je to chřipka, ale za pár dní tahle princezna zemřela. Bylo jí pouhých 5 let

Elizabeth měla celý život před sebou.
Zdroj: profimedia.cz
Tak takovou tragédii nikdo nečekal. Pětiletá holčička Elizabeth Spencer z Cheltenhamu byla krásná holčička, která měla celý život před sebou. Jenže ji začaly trápit zdravotní problémy. Všichni si mysleli, že jde jenom o chřipku. Bylo to ale daleko horší.

Elizabeth se necítila dobře, bolela ji hlava a začala mít horečky. Její matka si myslela, že je jenom nachlazená. Jenže holčička další den zkolabovala. Odvezli ji do nemocnice a skončila v bezvědomí na JIPce. Následně ji udržovali v umělém spánku.

Později se ukázalo, že se dívka nakazila vzácným virem, kterému se říká hemofagocytující lymfohistiocytóza. A ten uvedl její tělo do septického šoku. Selhaly jí orgány a přestala jí proudit krev do končetin. Lékaři bojovali o její život, holčička ale zemřela. A to jenom 18 dnů po převozu do nemocnice.

Po tom, co lékaři vypnuli přístroje a odstranili všechny hadičky z jejího těla, sestra ještě pomohla matce Elizabeth umýt vlasy, aby byla připravena na poslední rozloučení. V den pohřbu se na obloze objevila duha a rodina vypustila do nebe duhové balónky, aby dali Elizabeth najevo, že bude stále v jejich srdcích.

Související články

Další články