Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Mysleli si, že je na pervitinu: Justin Bieber bojuje se stejnou chorobou jako Anna Kadeřávková

Zdroj: Profimedia.cz, Instagram
+ Dalších 16 fotografií
drsné odhalení
Kanadský zpěvák Justin Bieber (25) vyvrátil obavy, že znovu jede v drogách. Už delší dobu totiž bojuje se zákeřnou chorobou, jež ničí život i herečce Anně Kadeřávkové (22) z nekonečného seriálu Ulice. Lymeská borelióza však není jedinou nemocí, které idol dívčích srdcí musí čelit.

Justin Bieber (25) prochází jedním z nejtěžších životních období. Sotva se vyhrabal ze závislosti na drogách, vyslechl si od lékařů zdrcující zprávu. Mladý zpěvák zápolí s lymeskou boreliózou, bojoval i se zákeřnou mononukleózou.

Poškozený mozek

Manžel modelky Hailey Baldwin (23) to přiznal na Instagramu. „Spousta lidí říkala, že Bieber vypadá jako sračka, jako na pervitinu a podobně. Jenže si neuvědomili, že mi před nedávnem diagnostikovali lymeskou boreliózu. A nejenom to, měl jsem i chronickou mononukleózu, která ovlivnila mou pleť, mozkové funkce, měla vliv i na únavu a celkové zdraví,“ šokoval fanoušky Justin, který může děkovat bohu, že mu nemoc nepoškodila mozek nadobro.

Bieber není jedinou slavnou osobností, které dělá borelióza vrásky na čele. S nemocí válčí i Anna Kadeřávková (22) z Ulice, která za léčbu zaplatila půl milionu korun, kliniku však vyléčená neopustila. Stále se musí ládovat prášky a doufat, že se choroby jednoho dne konečně zbaví.

Léčba začala zabírat

Zdá se, že Justina podobné nepříjemnosti nečekají. „Mám za sebou několik těžkých roků, ale dostává se mi skvělé léčby, která zatím pomáhá, takže se vrátím ještě lepší než kdy dřív,“ dodal odhodlaný zpěvák, který zároveň slibuje brzké vydání dokumentu, v němž se o svých nemocech rozpovídá podrobněji.

Kromě toho chce letos vypustit i nové album. Naposledy ho fanouškům nadělil už před pěti lety.

Související články

Další články