Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Mysleli jste si, že se Irenka z Kurvahošigutntag svlékla jen před Bolkem? Tahle hérečka to rozjela ještě v péčku! FOTO uvnitř článku

V Dědictví byla ještě za cudnou dívčinu.
Zdroj: youtube.com
+ Další 2 fotografie
Vypadalo to, že se hvězda předvedla v plné kráse jen v trháku Dědictví aneb Kurvahošigutntag, kde uhranula Bolka Polívku. Jenže se nenechte mýlit. Ona to žádná jeptiška vážně není. Vše ze svého těla předvedla dokonce v pornofilmu!

Amatérská herečka Šárka Vojtková by nejradši zapomněla nejen na roli Irenky, ale i na účinkování ve filmu pro dospělé, které by nejradši vymazala ze svého života. Netušila totiž, že to na ni někdy praskne.

"Moje rodina mně připravila bezproblémové dětství i dospívání a život „Irenek“ mi byl na hony vzdálen. Najednou jsem byla pro celou republiku ta IRENKA!!! Sexuální symbol v nepříliš lichotivém světle,“ rozpovídala se Šárka Vojtková o svých 15 minutách slávy v rozhovoru pro Filmová místa.

Opravdu jí byl ale život „Irenek“ tak vzdálen? Ve snímku Lusty Liasons se objeví hned ve třech sexuálních scénách. Nejdříve se vášnivě miluje s filmovým manželem, který si myslí, že ho podvádí (a dokáže nám při tom, že depilace nebyla na počátku 90. let zrovna v módě), aby o několik sekund poté manžela skutečně podvedla. To navíc se slovenským hercem Miroslavem Nogou, kterého čeští diváci znají například ze seriálu Ranč U zelené sedmy.

Za roli v tomto erotickém filmu měla Vojtková od produkční společnosti Playboy údajně dostat tehdy skutečně astronomické tři tisíce dolarů.

Související články

Další články