Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Mysleli jste si, že nejhorším moderátorem Milionáře byl Hejma? Tak to jste ještě nezažili Vašuta, který se snaží dělat beatbox!

+ Další fotografie
Televize Nova na své obrazovky opět pustila legendární soutěž Chcete být milionářem. Vsadila na oblíbeného herce, jenže šlápla vedle. Po Hejmovi je to nejhorší moderátor této show. Jen se sami přesvědčte, co se tam děje. Nad tím vám zůstane rozum stát.

Česká verze Milionáře měla pět moderátorů a teď můžeme bez výčitek říct, že se stalo to, co nikdo nečekal. Někdo předčil snad nejhoršího uvaděče všech dob Ondřeje Hejmu. Ale opravdu se to herci Marku Vašutovi povedlo a ještě všechny víc a víc utvrzuje, že to byl obrovský přešlap.

Dnes večer dokonce začne dělat beatbox a vyzývá soutěžícího, aby začal rapovat. A nemusíme vás utvrzovat v tom, že šlo o dost trapný výstřelek, který opravdu nikdo nepochopil, ale Vašut aspoň pobavil sám sebe. Jenže o tomto tahle soutěž není.

Bere za to opravdu slušný honorář, tak je trapné, aby tam předváděl takovouto komedii. To i ten zpěvák Hejma ze Žlutého psa byl méně trapný než holohlavý „Pažout“. Hlavně že baví sám sebe, myslí si, že je zábavný, dokáže tu soutěž vygradovat, ale diváci to s ním vážně nesdílí.

Sice je nemožné překonat prvního moderátora Vladimíra Čecha, který už bohužel zemřel na rakovinu, ale třeba takový Martin Preiss, Roman Šmucler či i ten dost neobratný Ondřej Hejma se snažili. Chtěli pomoci i soutěžícím, ale Marek si tam jede svou vlastní show a působí až moc namyšleně.

Sami se přesvědčte dnes večer na Nově a uznejte, že to vážně není ono. Jestli máte jiný názor, nebo se vám líbil i jiný moderátor, tak nám napište na redakce@extra.cz.

Související články

Další články