Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Mysleli jste si, že mají celebrity za Pevnost Boyard majlant? Až zjistíte, kolik dostaly, tak se potrháte smíchy

Gregorovi si moc nepolepšili.
Zdroj: Facebook, Profimedia
Mysleli jste si, že padesát slavných tváří si za účast v dlouho očekávané soutěži Pevnost Boyard pořádně namastilo kapsu? Tak to se šeredně mýlíte. Až se dozvíte, kolik za to celebrity dostaly, tak se smíchem zlomíte v pase.

Na padesát hvězdiček se vydalo do Francie, kde stojí proslulá pevnost Boyard, aby srovnaly své síly. Všichni se shodli v čele s Vendulou Svobodovou, Agátou Prachařovou či Evou Decastelo, že to pro ně byl nezapomenutelný zážitek.

Ono jim taky nic jiného nezbývá než si uchovat jen tu vzpomínku, protože za tu směšnou částku, co dostali, by někteří ani ráno nevstali z postele. Za celé natáčení dostali deset tisíc korun! Pro některé slavné herce je to částka, kterou dostanou ani ne za natáčecí den.

Ale zas na druhou stranu je musí hřát to, že ta částka poputuje na charitativní účely, takže vlastně sice nakonec nedostanou ani tu desítku, ale může je těšit fakt, že pomohli potřebným.

Jen produkce se sháněním známých osobností to podle našich informací neměla vůbec lehké. Za tu částku se těžko shání někdo, kdo by ze sebe udělal šaška a ještě si dal pořádně do těla. Nakonec to klaplo. Ale nebylo to vůbec jednoduché, spousta lidí nabídku televize Prima odmítla s tím, že to rádi přenechají někomu jinému.

Prima si mohla dovolit dát tak nízkou částku, protože to šlo na charitativní účely, ale jinak to komentovat nechtějí. Hlavní je, že nakonec tam byla výborná parta a máme se v televizi na co těšit. I s malým rozpočtem se asi dá zahrát velké divadlo.

Související články

Další články