1. Instagramová královna

Jak by se asi tvářila vaše babička, kdybyste jí založili profil na sociálních sítích? Baddie Winkle je devadesátiletá babča, která má Instagram v malíku. Má zde tři miliony sledujících, které šokuje fotografiemi ve vyzývavých oblečcích.

2. Šedesátiletá modelka

Co takhle mít v šedesáti tělo, které vám budou záviděti i puberťačky. Yasmina Rossi se živí modelingem a věk rozhodně nebere jako překážku. I v požehnaném věku dokáže inspirovat mladé generace.

3. Děda skejťák

Proháníte se na skateboardu a vaši prarodiče jen nevěřícně pokukují? V tom případě byste za svého dědu ocenil Neala Ungera, který jízdu na tomto prkénku na kolečkách zvládá levou zadní. Sám tvrdí, že nejde pouze o zábavu a sport, ale o životní styl.

4. Babča gymnastka

I tak by se dalo přezdívat devadesátileté Johanně Quaas, pro kterou se stala gymnastika celoživotní láskou. Svou první soutěž zvládla už v devíti letech. Johanna se o své gymnastické triky podělila s celým internetem a vyrazila nám tím dech.

5. Seskok padákem

Myslíte si, že tento adrenalinový zážitek by váš dědeček dvakrát neocenil? Glenn Quillen se rozhodl oslavit sté narozeniny poněkud netradičně. Kdo by čekal rozklepaného staříka nad mísou chlebíčků, asi by koukal. Glenn se totiž rozhodl prožít tandemový seskok z výšky 4000 metrů. Tohle se může stát opravdu jen v Kalifornii.