Mohlo by se zdát, že tyhle dvě sexbomby toho mají dost společného, jenže nenechte se oklamat. Sice mají obě hezké tvářičky, které pletou hlavu tisícům mužů, ale přesto jsou obě někde jinde. Co může dvě tak podobné blondýnky vlastně rozdělovat?

1. Kariéra

Dominika vlastně ke slávě přišla nejdřív jak slepá k houslím, když si od dvanácti let vedla svůj blog a začala na sobě makat. To Eva je její pravý opak. Vždy snila o tom, že bude slavná a bude pracovat v televizi. To se jí vyplnilo, ale Top Star magazín má od dob, kdy ho začala moderovat, nejnižší sledovanost. Zato českou Barbie sleduje na sociálních sítích kolem 100 tisíc lidí. Takže má spíš víc našlápnuto než Eva, které kariéra možná už visí na vlásku.

2. Povaha

Podle našich informací má jít o naprosto rozdílné povahy. Zatímco je Dominika, i když se možná někdy nezdá, dost pokorná, všeho si váží, co se jí naskytne, co dostane, ale zato Eva prý bere vše jako samozřejmost, protože už několik let je jí vše servírováno na zlatém podnosu. Proto možná ani tak nebere vážně lidi, co se jí snažili dřív pomoci, ale hledá si další známé, kteří by jí mohli zas o nějaký stupínek výš pomoci.

3. Muži

Ani jedna se o soukromí nechce moc bavit, ale i tak tam rozdíly jsou. O Dominice a mužích se toho opravdu moc nenapsalo, kdyby je střídala jak ponožky, tak už to dávno vyplyne na povrch. Zato u Evy by se mohly o tom psát romány. Mezi její milence měl patřit podnikatel Antonín Charouz či režisér Top Staru Adrian Stojkov.

4. Peníze

Obě je samozřejmě milují, rády by žily v luxusu, bohužel každá k tomu má jiný postoj. Zatímco Dominika, i když se prezentuje jako zlatokopka, si na sebe umí vydělat sama i bez bohatých milenců, Eva si teď tedy taky vydělává moderováním, ale to by jí nezaplatilo luxusní styl života, ve kterém doposud žije. Šušká se, že na to má právě bohaté milence, aby si žila jak královna.

Jak obě krásky dopadnou, ukáže čas, ale zatím má lépe vykročeno Dominika než Evička, ale zas nemůžeme vědět, jestli náhodou nezačne být také pokorná a vážit si toho, co doposud získala. Byla by jí škoda, na obrazovce jí to opravdu sluší, jen prostě ta pokora. V tomto souboji vyhrála blogerka na plné čáře, ale třeba nás Eva v budoucnu mile překvapí