Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Myslela si, že se jí narodí blondýnka s modrýma očima. Když jí miminko přinesli, přišel šok!

V porodnici zažila šok, když jí přinesli míšenku.
Zdroj: reprofoto youtube.com
Lesbička Jennifer Cramblett se s partnerkou rozhodla pro umělé oplodnění. Ve spermobance vybrali vhodného dárce, který měl modré oči a světlé vlasy, zaplatily a čekaly na porod. Jenže po devíti měsících zažily obě šok, Jennifer se totiž narodila míšenka. Po čtyřech letech od početí se rozhodla, že to tak nenechá.

Jennifer se po čtyřech letech rozhodla zažalovat spermobanku, která ji omylem oplodnila spermatem černošského dárce. U soudu žena argumentovala tím, že na výchovu míšenky nebyla kulturně připravená. Ne, že by svou dceru nemilovala, ale její rodina je tak trochu rasistická, navíc žila v malém městě Uniontown v Ohiu, kde jsou výhradně běloši.

"Payton má vlasy typické pro Afroameričanku. Aby mohla mít slušný účes, musíme cestovat do černého sousedství, daleko od místa, kde žijeme. Navíc nás tam nevítají zrovna dvakrát s láskou,“ uvedla v loňském rozhovoru Jennifer. Nakonec se z města musela odstěhovat.

Teď se rozhodla, že spermobanka za svou chybu zaplatí. "Nehodlám jen tak sedět a čekat, až se stejná věc stane někomu jinému,“ řekla Jennifer v rozhovoru pro stanici NBC.

Jak píše Echo24.cz, soudce žalobu o nechtěném těhotenství zamítl, ale poradil jí, že může spermobanku znovu zažalovat a obvinit ji z nedbalosti.

Související články

Další články