Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Myší trus a plíseň v másle! Monika (21) s Lucií (26) z Výměny si nemají co vyčítat, špindíry jsou obě!

Zdroj: repro TV Nova
+ Dalších 28 fotografií
Výměna
GLOSA: Příšernou neschopnost předváděla ve Výměně manželek jak Lucie (26), jež má v jídle myší trus, i Monika (21), které zase v ledničce trůnilo plesnivé máslo. Tolik ve zkratce k postoji obou žen k úklidu a péči o domácnost. Není to však jejich jediný problém, s neduhy se perou i ve vztazích se svými partnery.

Ve středečním díle Výměny manželek jsme se seznámili s rodinou z obce Libíň, kterou tvoří Monika (21), Jakub (22) a jejich syn Lukáš (10 měsíců). Na druhé jsme viděli Lucii (26), Zdenka (22) a dceru Terezu (2), kteří žijí v Hradci nad Svitavou.

Monika se už po příjezdu zhrozila ze stavu domu Lucie a Zdenka, který prochází rekonstrukcí a zatím v něm panují tristní podmínky. Korunu tomu nasadil průzkum spíže, ve které našla strouhanku plnou myšího trusu. Předtím s ní obalila řízky, na kterých si „pochutnala“. Na zemi se navíc válela mrtvá myš!

Obvinila Lucii z toho, že je hnusná špindíra. Jenomže u ní doma se zase v ledničce válelo plesnivé máslo. Tyhle dámy si zkrátka nemají co vyčítat a na svých domácnostech musí rozhodně zapracovat.

Problémy mají i se svými partnery, ale tady jednoznačně kralují Monika s Jakubem. Ten se nechává obskakovat a doma skoro nic nedělá. Monika se navíc přiznala, že ji několikrát zfackoval. Drsné hádky jsou u nich téměř na denním pořádku. Jakub ale fyzické násilí jednoznačně popírá.

Tak uvidíme, jestli Výměna v jejich životech něco změní. Není pochyb, že to obě rodiny potřebují jako sůl…

Související články

Další články