Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

MYŠ UKLÍZEČKA: Dědovi (72) někdo smejčil v domku, byl to přičinlivý hlodavec! VIDEO

MYŠ UKLÍZEČKA: Dědovi (72) někdo smejčil v domku, byl to přičinlivý hlodavec! VIDEO
Zdroj: youtube
+ Další 2 fotografie
neuvěřitelné
Zvířátka, která uklízí, vídáme většinou jenom v pohádkách. Seniorovi Stephenu Mckearsovi (72) se podařilo zachytit na video opravdu mimořádnou ukázku toho, že se takové věci dějí i ve skutečném životě.

Pan Stephen Mckears ze Severn Beach v Anglii si delší dobu všímal, že se věci v jeho kůlně pohybují, aniž by je on sám přesouval. Každé ráno se předměty v zahradním domku nacházely na jiném místě, než kde byly ponechány.

Do nádoby, ve které byly arašídy na krmení ptáků, přibývaly přes noc další a další předměty. Senior z toho byl zmatený. Nedokázal pochopit, jak je možné, že se předměty samy přemisťují.

Dlouho to tak nenechal a požádal souseda o pomoc. Společně nainstalovali do kůlny kameru, aby zjistili, kdo s předměty hýbe. Stephen před nainstalovanou kameru připravil "past". Vyndal z plastové vany všechny nahromaděné předměty jako například šrouby nebo matice. Rozmístil je po stole před kameru a teď už jen zbývalo počkat na noc, aby zjistili, kdo je ten nezvaný host.

Když se následující ráno podívali na nahrávku, byli v šoku. Předměty uklízela malá myška! V seniorově kůlně dělal pořádek roztomilý hlodavec. Myšák se dokonce pokoušel přemisťovat i předměty, které byly dvakrát větší než on sám.

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy