Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

My všichni školou povinní: Tohle dnes dělá představitelka Barči Hrdinové

My všichni školou povinní: Tohle dnes dělá Michaela Kudláčková
Zdroj: se souhlasem České televize / Miloš Schmiedberger, se souhlasem M. Kudláčkové, koláž eXtra
+ Další 2 fotografie
jak šel čas

Rážův seriál My všichni školou povinní se nikdy neokouká. Do paměti diváků se zapsala řada postav, mimo jiné i Barča Hrdinová, kterou ztvárnila Michaela Kudláčková (53). Co dnes dělá a jak se na bývalé dětské hvězdě podepsal čas? 

Bývalá dětská hvězda Michaela Kudláčková vyhrála svůj první herecký konkurz už v šesti letech. Její první velkou rolí byla Veronika v televizní inscenaci Veronika, prostě Nika, po které se jí nabídky jen hrnuly. Nejvíce se však proslavila jako Barča Hrdinová v seriálu My všichni školou povinní, kde si ji diváci velmi oblíbili.

Vyhledávaná kartářka

U herectví maminka čtyř krásných dcer však nevydržela a pověsila ho na hřebík už v roce 1985. Poté pracovala například jako novinářka, taxikářka, barmanka, sociální pracovnice a ilustrátorka. Nakonec se však vydala za svým srdcem a duší a rozhodla se, že se bude živit tím, co ji opravdu nejvíce baví a v čem vyniká.

Aktuálně je Michaela jednou z nejvyhledávanějších kartářek v Česku. Jednu dobu vykládala karty i pro web eXtra.cz. Profesionálně se věnuje nejen výkladu karet a tvorbě horoskopů, ale nabízí i kurzy těm, kteří se v této oblasti chtějí něčemu přiučit. Konkrétně se zaměřuje na runové písmo a Thothův tarot. Poskytuje i individuální výklady a sestavuje horoskopy.

V galerii se podívejte, jak šel s herečkou a vědmou čas.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy