Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

My máme jasno: Známe důvod, proč slečna Kopřiva už bude s Jágrem navěky věků!

Zdroj: archiv
+ Dalších 16 fotografií
Jejich vztah rozebírají i ti, které nijak nezajímají chrabří hoši od ledu, ani dívčiny zabývající se módou. Jaromír Jágr (46) a Veronika Kopřivová (27) prostě zájem přivolávají. Co si o nich myslí přední bulvárista David Zápal a proč tipuje, že jejich vztah asi jen tak neskončí?

Jarda, náš skutečný národní poklad, si dovolil začít mít po boku krásnou holku, která je trošku aktivnější, než bývají jiné podobné ozdoby sportovců, a hned byl oheň na střeše.

Čím Veronika štve?

Veronika Kopřivová nejvíc fanoušky Jágra naštvala, když jim začalo připadat, že hokejového boha předělává k obrazu svému, že z něj dělá někoho úplně jiného.

Každou chvíli bylo něco na jeho sociálních sítích, co se vůbec netýkalo hokeje. A na to doteď jeho obdivovatelé nebyli zvyklí.

Na blondýnku se tak snesla velká bouře nevole. A sama tomu občas přidávala, když měla pár nešťastných vyjádření. Jenže marná sláva: Všichni ti, co ji nemohou přenést přes srdce, si musí uvědomit, že nejsou Jágr, Kopřivová s nimi nespí, a tak mohou jen brblat, nic s tím však neudělají.

Co ho okouzlilo

Zdá se, že mladá holčina, která určitě nepatří k nejskromnějším a nejpokornějším u nás (která by ale po boku někoho takového byla?), něčím legendu musela uhranout. Postavou? Vzhledem? Rozhodně. Je to opravdu nádherná holka. Jestli nejhezčí, kterou kdy měl (a že těch pěkných bylo!), to je na diskusi a preferencích každého z nás, za mě je ale Veronika opravdu jeho jednička.

Jenže okouzlení zevnějškem vydrží jen nějaký čas, takže v ní musí být něco, co hokejovému matadorovi vyhovuje i dávno za bodem zlomu, kdy by ostatní podobné holčiny už poslal k vodě.

Brání ji jako rytíř

Může za to pravděpodobně i aféra s tím, že kdysi dělala tanyny u tyče v hampejzu. Když se to provalilo, národ ji odsoudil, ale Jaromír se za svou lásku dojemně postavil s tím, že každý děláme chyby a že se z nich poučila.

Představte si, že žijete s holkami, kterým jde jen o luxus, jsou povrchní a v životě nepoznaly horší ubytování než pětihvězdičkový Hilton. A pak poznáte dívčinu, která byla v takovém srabu, že skončila rozvlněná před uslintanými Němčoury. Asi bude mít už hodnotový žebříček trošku jinak srovnaný a o životě přemýšlí víc do hloubky než jiné myšlenkově prázdné nádoby.

Zvoní mu umíráček?

Jágr je ve věku, kdy mu skoro zvoní umíráček, co se založení rodiny týče. Ne že by nemohl zplodit potomstvo třeba v sedmdesáti, ale kdo to myslí s dětmi vážně a chce jim být oporou aspoň několik desítek let, ten by asi neměl váhat.

A Veronika se zdá být jako ideální volba. Krásná, mladá, zdravá, s troškou nadsázky a s větší mírou drzosti ideální chovná kobyla.

Navíc proti Jardovi nezkušená, může jí předávat rady a vedle ní si nemusí připadat jako hloupá hokejka, což se mu, minimálně dřív, s některými jeho přítelkyněmi patrně muselo stávat.

Umí se o něj postarat

Kopřivová dostala šanci starat se o živoucí božstvo čtyřiadvacet hodin denně. A to se málokteré poštěstilo! Pečovala o domácnost, měla povoleno vařit (a chválil ji!), prováděla slavné osmašedesátce masáže, zkrátka měl od ní servis takříkajíc na plný úvazek.

K tomu si ale začala i tak lehce podnikat, čímž hokejistovi prokázala, že nechce být opravdu jen tím hezkým přívěskem, ale že má v sobě touhu po kusu samostatnosti. Komu by to neimponovalo?

Dvojice už na sociálních sítích společně nevyvádí. Jaromír si uvědomil, že to není nic pro něj, takže se stáhl, a i jeho slečna zabrzdila. Štěstí si nyní schovávají do soukromí.

Svatba se blíží

To se možná právě v těchto letech bude výrazně měnit. Kdo ví, zda se neblíží konec kariéry nebo aspoň finální usazení se v domovině. S tím by právě mohlo přijít ono početí, veselka a tak. Když Jágr zjistil, že Veronika je holka do nepohody, podle mě nebude váhat ani vteřinu.

Byl by asi ostatně tak trošku na hlavu, kdyby se holky, která mu úplně ve všem vyhovuje, vzdal a dál žil v jeho věku už skoro podivný život starého mládence!

A pokud se v tomhle všem ukrutně pletu a pár oznámí brzy rozchod, aspoň se budete mít důvod smát mé naivitě!

Související články

Další články