Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

My jsme vám to říkali: Ve StarDance si zatančí i známý písničkář Xindl X

Zdroj: Česká televize
+ Dalších 20 fotografií
StarDance 2019
Mozaika hvězdných jmen v letošní StarDance je už téměř zaplněná. V jubilejní řadě populární soutěže si zatancuje i slavný písničkář Ondřej Ládek alias Xindl X (39). Jeho partnerkou bude zkušená tanečnice Markéta Dostálová.

„Vždycky jsem si chtěl něco podobného zkusit. Několikrát jsem si říkal, že je ve mně určitě skrytý tanečník. Spíš z časových důvodů jsem ale nikdy netancoval. Jinak mám tanec moc rád, i když zatím jen z dálky," raduje se Xindl X, o jehož účasti jsme na eXtra.cz věděli už začátkem června.

Zpěvák ji ale potvrdil až o dva týdny později, a přestože se nemůže dočkat, s vítězstvím příliš nepočítá. „Asi každý by chtěl vyhrát, ale musím být realistický. Určitě tu budou tanečníci, kteří mají s tancem nějaké zkušenosti, a tak přede mnou budou mít náskok. Takže zatím bych nechtěl vypadnout jako první,“ prozradil s tím, že jediným požadavkem na partnerku byla trpělivost.

S Ládkem si zatančí Markéta Dostálová, jež je rovněž s výběrem svého protějšku spokojená. „Nechtěla jsem za partnera někoho úplně mladého a představovala jsem si buď hudebníka, nebo sportovce. A to se mi naštěstí splnilo. Mé dojmy z našeho seznámení jsou úplně skvělé. Myslím si, že nám to spolu půjde,“ věří zkušená tanečnice.

Související články

Další články