Život vozíčkáře je složitý a náročný sám o sobě. Denně se tito hendikepovaní potýkají se strastmi, které by zdravého člověka nenapadlo řešit. Sex může být jednou z nich. Přesto, že se veřejnost tímto tématem moc nezabývá, pokud jste si mysleli, že tělesně postižení nemají sexuální touhy, tak se mýlíte.

Na tento a další fakt poukazují tvůrci dokumentárního projektu popisujícího život školené asistentky, která se živí poskytováním sexuálních služeb se zaměřením právě na tuto specifickou klientelu. Většina prostitutek invalidní klienty razantně odmítá, a tak jejich touhy zůstávají nenaplněny. Jak jim tento problém hlavní hrdinka filmu pomáhá vyřešit, můžete zhlédnout již brzy.

Předpremiérová projekce dokumentů jihlavského filmového festivalu se uskuteční v rámci projektu Živé kino, který dává možnost divákům zhlédnout snímky v poněkud komornějším prostředí před vstupem do kin. V Praze se uskuteční projekce celkem pěti dokumentárních snímků včetně Miluj mě, když to dokážeš v termínu od 19. do 26. 8. Diváci se k jejich zhlédnutí mohou registrovat na webu Živé kino.