Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Mužům v Česku se zmenšuje nádobíčko! Pánové, víte, jaký je náš průměr?

(Ilustrační foto)
Vždycky se řešila. Velikost penisu nás zajímá od pradávna. Všichni muži chtějí vědět, jak na to jsou v porovnání s ostatními, ale bojí se to řešit otevřeně. Muži v Česku se za poslední roky dost pohoršili.

Ještě v minulém roce mapa velikosti penisů na Targetmap.com ukazovala ČR v oblasti nadprůměrné. Průměrnou délkou bylo krásných 15,89 cm. Statistiky ale letos hovoří jinak. Už na tom ale nejsme tak dobře.

Česká republika na mapě svítí žlutou barvou a můžeme na ní také nalézt šokující údaj. Průměrná délka mužské chlouby je 14,17 cm. Odborníci však dodávají, že muži mohou zůstat v klidu.

Pravdou ale zůstává, že velikost penisu řeší převážně jen muži, a to z 95%. Pro ně je délka pohlavního orgánu důležitá. Muži mají ale zkreslenou představu díky pornografii, na kterou koukají. Ano, sice v kalhotách nemáte třiadvaceticen­timetrovou anakondu, ale to nevadí. Ty dva centimetry, o které jsme propadli, nejsou až takový rozdíl a ženy ho při aktu vůbec nepoznají.

Údaje z mapy taky nemůžete brát jako za slovo svaté. Měřili se totiž sami muži a všichni víme, že každý si sem tam nějaký ten centimetr přihodí. Kvalita penisu se také nedá soudit jen podle délky. Důležitými faktory jsou i průměr, obvod a kvalita erekce.

Pánové, netrapte se velikostí. Téměř každý úd je pro ženu potěšením, když víte, jak ho používat. Jak se říká: „I s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo.“

Související články

Další články