Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Můžu mu říkat táto, budu s ním mít miminko: Holčičku (5) dva roky zneužíval kamarád (37)

(Ilustrační foto)
Zdroj: Profimedia.cz
pedofil
Krajský soud v Pardubicích řešil otřesný případ zneužívání nezletilých dětí. Sedmatřicetiletý muž odešel od soudu s nepravomocným šestiletým trestem. Teprve pětiletou dívenku znásilňoval téměř dva roky. Holčička se prořekla v dětském centru a svěřila se, že má staršího přítele, se kterým bude mít děti.

Muž, který za zneužívání nezletilé odešel od soudu s nepravomocným šestiletým trestem, vyrůstal v dětském domově a již před deseti lety se léčil z pedofilie. S teprve pětiletou dívkou se seznámil v práci, kam ji vodil jeho kolega, její nevlastní dědeček.

„„S dívkou jsme měli přátelský vztah. V jejích pěti letech jsem zjistil, že k ní cítím něco víc, než k dítěti. Cítil jsem k ní něco podobného jako k partnerce. Dával jsem jí pusu. Poznal jsem, že mě má ráda,“ cituje server iDnes.cz slova pedofila. Muž se do dívky zamiloval, osahával ji a zneužíval dva roky. Následně se pokusil i o zneužití jejího mladšího bratra, ten muže ale nevzrušoval tak jako dívka.

Nechával ji, aby mu sahala na penis a dávala si ho do úst. "Poznal jsem, že to má ráda, zrychloval se jí dech,“ uvedl podle webu ve výpovědi obžalovaný.

„Je můj kluk a mám s ním tajemství. Můžu mu říkat táto, protože s ním budu mít miminko. Říkal, že nebude moc jíst, aby moc nevyrostl, že na mě počká,“ prořekla se dívenka v dětském centru. Soud pedofilovi nařídil ústavní léčbu a uhradit částku 80 tisíc korun poškozené dívce a 20 tisíc jejímu bratrovi.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy