Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Mužské trendy Vánoce: Co by měl dostat pod stromeček každý moderní chlap?

Tipy na dárky
Shánět dárky pro chlapy je za trest. Někdo si myslí, že potěší svého milého chlupatým svetrem se sobem, jiný láhví alkoholu. Co je ale jisté? Chybu neuděláte v dnešní moderní době ani zkrášlující procedurou, péčí o vousy nebo třeba mužským make-upem.

Konec je neholícím se mužům vonícím místo kvalitního parfému vlastním pižmem a používajících v těch největších mrazech maximálně tak Indulonu. Dnes se o sebe muži starají někdy i více než ženy. Proto nejsou nejrůznější peelingy, pleťové masky, ale třeba ani make-upy žádnou novinkou.

Pokud máte doma muže, který se o sebe rád stará a dopřává si luxusní produkty, pak je tato vánoční nadílka určena právě pro něj.

Hladká tvář

Zarostlý Krakonoš už není sexy. Dnes dávají ženy přednost hladké tváři nebo pečlivě udržovaným vousům, které dodávají tváři charakteristické rysy. I muži jednadvacátého století vědí, že mít pěknou a upravenou tvář je zárukou úspěchu. Chcete-li tedy udělat muži radost nebo ho sbalit na originální dárek, věnujte mu kvalitní a designově velmi povedenou čtyřdílnou dárkovou sadu na holení v černé barvě, která je určena všem milovníkům mokrého holení. Zajímavostí je, že štětka je vyrobena z čistých jezevčích štětin. Je tedy určena pro všechny, kteří mají při přípravě na holení rádi masážní efekt. Řada Rytmo se vyznačuje nadčasovým kuželovitým designem, tudíž s ní nemůžete šlápnout vedle.

Péče o vousy

Ať už je tvář vašeho milého hladká nebo vousy upraveny podle vašich představ, je třeba si ho hýčkat dál. Pečovat o něj a i o jeho porost. Sáhněte tedy po luxusní dárkové sadě BYJOME Gentleman, která obsahuje olej a balzám na vousy s elegantní dřevitou vůní a také kartáč na vousy s rukojetí z olivového dřeva a kančími štětinami, který je ideální na rozčesání vousů a odstranění odumřelých buněk pokožky.

Náročný muž

Pro náročné muže je tu pánský Mejkap Box Bestseller, který obsahuje set masek vhodných pro specifické potřeby pánské pleti. Kromě toho v něm naleznete i kávový peeling vyrobený z nejkvalitnějších přírodních surovin, keratinové rukavice pro pěstěné ruce a nehty nebo kvalitní a pevný hřeben Hairgum pro vlasy a vousy. Ten díky svému anatomickému tvaru a velikosti perfektně padne do ruky.

Pryč se skvrnami

Některé muže, především ve starším věku, trápí pigmentové skvrny. Proč by se váš tatínek nebo dědeček nemohl také líbit? Vždyť dnes je to tak jednoduché. Věnujte mu estetickou proceduru, díky které se jich zbaví. Laserová klinika PRO visage nabízí hned několik druhů účinných ošetření, díky kterým bude pleť barevně vyhlazená a zbavená pigmentových skvrn. Tím dostane mladistvý vzhled a mužům se opět zvýší sebevědomí, které jim s přibývajícím věkem chybí.

Bublinky vítězství

Moderní je nepít alkohol. Dnes toto heslo razí čím dál tím více lidí, kteří šetří své tělo a zdraví. Také je mezi námi čím dál tím více řidičů, kteří si nemohou sklenku sektu či jiného alkoholu dopřát ani o vánočních svátcích. Dnes už jim to ale nemusí být líto, nealkoholický Bohemia Sekt se totiž plně vyrovná běžným sektům, a to po chuťové stránce, aromatem i barvou, ale i příjemným perlením. Sklenka sektu k Vánocům a hlavně Silvestru jednoznačně patří, proto po nealkoholické Bohemce rozhodně sáhněte. .

Související články

Další články